Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem lehet az orbáni...

Miért nem lehet az orbáni kormányzásról semmiféle kritikát hallani?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen eltűntek a médiában kételyek és a bírálatok.

Ennyire jól csinál a kormány mindent,vagy senki nem mer semmit szólni,mert rögtön leváltják?


2013. nov. 19. 14:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
A nagyobb médiák mindig kormánypártiak lesznek, mert cserélődnek az igazgatók kormányváltáskor. Szóval most OrbánTV és OrbánRádió van. Valójában ez engem már nem is zavar, hagyjnak meg abban a hitben, hogy minden szép és jó, így is mindenki depressziós, hát még ha idegesítenének azzal is ami ellen én nem tehetek.
2013. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Ez így van. És senki nem zavar semmilyen adást :D Azok az idők már elmúltak és az adott adó perelhetné is az államot, ha az utóbbi ilyesmire vetemedne. Nem tudom mi ez a diktatúra hangulat, szerintem semmi para nincs...
2013. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

egyvalamit jegyezz meg: SENKI sem tájékoztat objektíven

a politikában igazából nincs is objektivitás

midenki azt mondja, amit az érdek kíván

2013. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Oké.Megértettem ,erre nem gondoltam. Szóval az a jó ha senki nem tud semmit,így minden jó.

Persze akkor megint odajutunk ezen az úton ahonnan jöttünk. ...a Kádár - rendszerbe.Ott volt ez divatba. Ne tudjunk semmiről,akkor nem fáj a fejünk.Igaz közben elviharzott mellettünk a világ.

Csak nehogy ide jussunk már megint.

2013. nov. 19. 15:28
 15/39 anonim ***** válasza:

ébresztő kérdező, nézz körül

ez maga a Kádár rendszer jobboldali kiadásban és "demokrácia" álnéven

én még azt is meg merem kockáztatni, hogy a Kádár idők jobbak voltak

2013. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Olvass Népszabadságot.
2013. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti ha a kádári időkben lennénk te most nem fórumozhatnál itt nyugodtan a kormányt kritizálva.
2013. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

az igaz

viszont ha ma felvállalnám, hogy nem fideszes vagyok, akkor el is intézném vele, hogy ne nagyon legyen a későbbiekben munkahelyem

így nézne ki a demokrácia?

2013. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Mert az orbán kormány betiltotta a kritikát. Ha valaki egyszer ilyesmit leadna azonnal nézhetne új állás után.
2013. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

A legutolsóhoz: akkor ez nem demokrácia,és egyre jobban nem is lesz az,ha a következő választást megnyerik.

Akkor már nem lehet majd bírni velük?

2013. nov. 19. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!