Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit vártok a 2010-ben megalaku...

Mit vártok a 2010-ben megalakuló új kormánytól?

Figyelt kérdés

Melyek azok a problémák, amiket szerintetek feltétlenül orvosolni kell, és mi az, ami jól van úgy, ahogy a mostani kormány csinálja?

Intézkedések, jogszabálymódosítások, jelenlegi problémák kezelése, stb.


Kérek mindenkit, hogy a kérdés ne alakuljon át vitafórummá, lehetőleg mindenki a saját véleményét mondja el, és ne a másikét kommentálja! Köszönöm!


2009. nov. 15. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tok mindegy,h ki a vezer.ha TE nem tudod megdolgozni a rendszert, csoro maradsz.a lenyeg,h ne fizess adot,felesleges.az mszp alatt konnyu megoldani.minek a valtozas?a rendszer nagyon jol mukodik
2009. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A munkanélküliség csökkenését, a kulturális fejlődést várom. Szeretném, ha mindenki felismerhetné magában a tehetséget,tanulhatna, alkothatna és reménykedhetne abban, hogy megvalósíthatja az álmait. A tudás újra méltósággá válna. Azt szeretném, ha az erkölcstelen viselkedést, a közpénzek elherdálását és eltulajdonítását végre törvény büntetné, nem nyílna többé mód arra, hogy egyesek jogszerűen, de erkölcstelenül megkárosítsanak másokat.
2009. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bumbi02 ***** válasza:
én jobban adóztatnám a tehetősebb pénzesebb réteget ( akik nem éheznek amiatt hogy 10% több adót kell fizetniük, max nem vesznek havonta uj kocsit) és én is csökkenteném a képviselök számát, drasztikusan azért fölösleges 300vmennyi hogy abból 200 be se menjen 100 böven sok lenne még szerintem.. és nem engedném hogy saját maguknak szavazzák a fizetésüket... költségtéritésüket csökkenteném és el kéne számolniuk hogy mire költötték...(mert ők nem kötelesek számlával igazolni mire költötték de pl anyámnak külön kell kérnie számlát még egy gyógyszerre is) ezekböl szerintem lehet növelni az állami bevételt, és persze más változtatások sem ártanának de szerkezetiekbe , alkotmány modositásokba nem mennék bele mer azokhoz igy tizenévesen nem igazán értek:)
2009. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Drasztikus ado csokkentest. Tobb penzbol tobbet koltenek az emberek. A vallalkozok pedig tobb embert foglalkoztatnanak (hivatalosan)ha kevesebbe kerulnenek.
2009. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden nap ingyen egy szelet vajas kenyeret, hétvégente 1 szelet párizsivel, tejjel.
2009. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már nem várom el hogy ne nyúlják le a fizetésem felét. Megszoktam. Viszont tegyék nyilvánossá tételesen mire költik 10 millió ember fele fizetését. Aki visszautasítja a közmunkát, annak ne járjon semmilyen segély. Számolják fel a korrupciót. Hozzák vissza a halálbüntetést. Nagyobb hatáskört a rendőröknek. Ha valamilyen kérdésben roszul döntenek, vagy hibáznak, ők is felelősségre vonhatók legyenek. Mentelmi jog eltörlése. Csak akkor kapjanak prémiumot ha pozitív irányba megy az ország szekere. És a 13-dik havi bért tárgyhóban kapják meg. Béren kívüli juttatások legyenek adómentesek. Minimalizálni a képviselők számát. Ne legyen olyan hogy tárca nélküli miniszter, mert az végülis minek van ott? Amit az államtól kapnak autót azt csak munkaiőben használhassák, én is úgy megyek dolgozni, meg nyaralni ahogy a fizetésemből tellik. Az alapvető élelmiszerek legyenek egységárasak (mint a cigeretta) és adómentesek.
2009. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!