Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetne kiszelektálni...

Hogyan lehetne kiszelektálni a Jobbik sorai közül azokat az embereket, akik miatt sikeres és hiteles lehet a többi párt lejárató kampánya?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon sok olyan kis tizenéves gyerek van, aki a jobbik mellett kampányol, de olyan erőszakosan, hogy valóban azt az érzetet kelti a másik emberben,hogy a jobbik egy erőszakos,nácifasisztarasszista párt... holott nem maga a párt az, ahnem eza néhány elvakult kis suhanc, akik nem is ismerik a jobbik valódi programját... mit lehet kezdeni ezekkel?
2009. nov. 14. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

"A Jobbikot sokkal kevesebb támadás érné, ha nem tenne olyan kétfenekű kijelentéseket, amiket sajnos tesz."


Szerinted egy 15%-os szavazótábort elvont újjobboldali eszemfuttatásokkal lehet megnyerni egy gazdasági válság közepén, vagy kocsmai politizálással (cigányozás, zsidózás, politikusozás)?


"Ha a Jobbik el akarta volna tántorítani az erőszakos és elvetemült elemeket a soriból, akkor már megtette volna. De kellenek a százalékhoz."


Kellenek Vona Audijához és költégtérítéséhez.


"a jobbiknak pontosítani kellene, hogy nacionalista, nemzeti érzelmű euro-szkeptikus demokrata, vagy soviniszta radikális xenofób párt akar lenni implicit antiszemita beütéssel (lásd: a Morvai emlegette metélt farkincák)."


Vagyis el kellene döntenie, hogy kb. azokat akarja magához vonzani, akik régen a miépre szavaztak, vagy inkább továbbra is a kiábrándult szocikra hajt rá, főleg vidéken. A Jobbik szavazótábora két teljesen eltérő eredetű és mentalitású csoportból áll, és ez egy kis dilemmát okoz. Vona számára azonban a dilemma nem létezik. Ő a százalékokért (hatalom) kutyába is lemegy, ordenáréságban ha kell, ráver majd Slotára és Tudorra is.

2009. nov. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, köszönöm mind a pozitív, mind a negatív válaszokat. Tisztában vagyok vele, hogy felvilágosítani kell, de sajnos ez nem megy ilyen egyszerűen. Ezek a fiatalok néha nagyon nagyon buták és elvakultak tudnak lenni(és itt most nem az első válaszolóra gondolok, mert sokkal durvább tapasztalataim is vannak ettől). Volt már rá példa, hogy egy ilyen emberkének próbáltam elmondani, mi is a jobbik célja. És ő azt mondta, hogy én nem is vagyok igazi magyar, mert ki kell irtani a cigányokat meg a zsidókat és én ne is legyek jobbikos, ha olyan gyáva féreg vagyok, hogy nem lőném őket fejbe a saját kezemmel, és hogy ezt majd a jobbik megteszi, nekem akár tetszik, akár nem... nos, mondja nekem valaki, hogy egy ilyen ember használ a pártnak... szerencsére úgy veszem észre, többen vannak a magamfajta békés és tájékozott emberek a pártban, mint ezek a gyerekek(akiknek a fele amúgy még nincs is 18, úgyhogy nem sokat nyom a latban a "szavazatuk", ahogy egy páran ezzel "rémítgettek"). Én egy kisebb városban lakom, ami nagyon erősen cigánylakta. A magyar embereknek körülbelül a fele jobbikos, abból pedig körülbelül 2-3% az, amelyik a fent említett csoporthoz tartozik. Bár nem tudom, mondjuk egy nagyvárosban hogyan alakulnak ezek az arányok (valaki, aki nem csak szapulni akarja a jobbikot, felvilágosíthatna erről,mert kíváncsi vagyok rá). De sajnos hiába vannak kevesebben, mert ahhoz épp elegen vannak, hogy az ellenséges pártok ezt kihasználják, és bélyeget nyomhassanak ránk. Őszintén szólva engem nagyon zavar, hogy fiatal, értelmiségi lány létemre az ordítozó,agresszív,zsidózó-cigányozó,bakancsosterepgatyásnyomottpólós vandálokkal vesznek egy kalap alá.
2009. nov. 15. 10:42
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Óvoda.


Majd kinövik... Hehe...

2009. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszelektálni.


Felvilágosítani lehet. A Jobbiknak feladata az nevelés visszaállítása is.


A Jobbik keresztény erkölcsi alapokon létrejött radikális módszereket felvállaló nemzeti párt.


Tudatosítani kell a suhancokkal is, hogy ez mit jelent.

Itt az oktatóanyag első része:

[link]

2009. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azok a hozzászólók akik azt hiszik, hogy a Vona a radikálisok pénzéből vett autót, meg kutyába is lemegy, csak egy érdekesség:


A Jobbik programja, hozzáállása nem változott az alakulása óta. Vona Gábor is csak annyiban, hogy megtanulta hogyan tartson beszédet.


Ez ellenben a többi pártra nem jellemző:

fideszes liberális internacionálé,

Mszmp,

Ibolya Fórum,

K(izraelitaműhely)dnp


A suhancok meg felnőnek.

20 év felettieknél nem jellemző ez a viselkedés.

2009. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

sehogyan. ez ezzel az eszmével jár.


[link]

2009. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A Jobbik keresztény erkölcsi alapokon létrejött radikális módszereket felvállaló nemzeti párt."


A "keresztény erkölcsi alap" az az orkozás-retkezés-zsidózás, vagy esetleg a kereszténység meghamisítása "Jézus pártus herceg volt" stb. témájú könyvekben (ld. a Szkítia könyvedboltokban)?

2009. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!