Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetne kiszelektálni...

Hogyan lehetne kiszelektálni a Jobbik sorai közül azokat az embereket, akik miatt sikeres és hiteles lehet a többi párt lejárató kampánya?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon sok olyan kis tizenéves gyerek van, aki a jobbik mellett kampányol, de olyan erőszakosan, hogy valóban azt az érzetet kelti a másik emberben,hogy a jobbik egy erőszakos,nácifasisztarasszista párt... holott nem maga a párt az, ahnem eza néhány elvakult kis suhanc, akik nem is ismerik a jobbik valódi programját... mit lehet kezdeni ezekkel?
2009. nov. 14. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Ne bujj ki a valasz alol "kisanyam".Mennjel vissza a kerdesemhez es valaszolj.Ez a problema.Egyen dolgozunk es te megis belem kotottel!Pont en is ezt szerettem volna megtudni .A kis tizeneves suhancokrol beszelsz.El kell nekik magyarazni de nem ugy ahogy te!Nem kioktatas jelleguen hogy hogy nem szabad viselkedni hanem felvilagositani oket a dolgokrol!Mert mihelyst elmagyarazod egy fiatalnak a Jobbik ertelmet maris igy fog utana gondolkodni es tovabbadni.Azzal hogy lehurrogod a "lelkes fiatalsagot"nem segitesz csak artasz!Ugyhogy legyszives ha te olyan okos vagy akkor kerlek mondj egy ervet.Mit mondjak anyucinak aki magas ivbol kop a politikara es nem erdekli semmi ezzel kapcsolatban!
2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

A "kiszelektalasoddal" csak bontod a jobbikot!

Nem szelektalni kell hanem felvilagositani!

2009. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
58%

Jó a kérdés, de a többi párttal nem kell foglalkozni, tömegbázis kell, erről szól a demokrácia.

Ha a jelenlegiek ezzel visszaélhettek, akkor a Jobbik esetében is bocsánatos bűn lesz, vagy nem?

Egy párt sohasem lehet egységes teljesen, ha igen, akkor az nem párt, hanem esztelen "tömeghadsereg". Vállalni kell a vitákat, bátran, és emelt fővel.

2009. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
kézigránát???
2009. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan mondom, a Jobbik fennállása óta ez a legpozitívabb kezdeményezés a szimpatizánsok körében, amiről csak olvastam. Csak agy tovább...!
2009. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Egy fokkal sem kulonb az aki a Jobbikon belul a "Suhanc"-ot tamadja mint az aki azt kiabalja hogy :Vesszenek a ciganyok!

Szerintetek ti esszel csinaljatok pedig nem igy van!Megjatszatok az okos intelligens embert de ezzel mast nem ertek el mint artotok a Jobbiknak.Elmagyarazni kell nekik es nem ellenuk fordulni hiszen egyutt kell a Szebb Jovoert!

2009. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén szólva engem is zavar az ilyen. Szerencsétlen kis kölkök nem tudnak már mit csinálni jó dolgukban, és elmennek hőbörögni, mert az vagány, meg ezzel kemények lesznek, és el tudnak vele büszkélkedni a többi kis porbafingó előtt. Fogalmuk nincs dolgokról, de azért keménykednek.

Ha meg valaki odab.sz nekik egyet, akkor mennek anyucihoz rinyálni.



Nemrég buszon ülve olvasgattam egy kezembe került újságot (nem nevezem meg, de köztudottan "pártlap" volt). El szoktam olvasni több forrást is, mert úgy érzem, hogy hitelesebb képet kapok. Mindegy. Kicsit bele is feledkeztem.


Egyszer csak mögülem hallom ám, hogy:

"Zsidó! Mi van zsidó?"

Azt gondoltam, hogy a két rövidhajú kölykök mögöttem egymással beszélget, vagy ugratják egymást. Más nem ült mögöttem már, csak ők. Elől volt még egy házaspárszerűség meg pár idősebb ember.

Ekkor a másik is beszállt:

"Nézd már a hosszúorrút, úgy tesz, mintha nem hallaná, a mocskos zsidaja!"

"Mi vagy te? Zsidó? Vagy csak libsi zsidóbérenc? Maszopos cigányfajvédő?"

Meg ugye a röhögés jött mellette.

Gondoltam, csak megnézem már kinek nyomják. Rá kellett döbbennem, hogy én vagyok a célpont. Eléggé megdöbbentem, mivel sem hosszú orrom nincs, sem más olyan jellegzetességem, ami alapján ilyet gondolhatnának rólam. Ugyanis sváb származású magyar vagyok. (Nagyapámnak nehéz lett volna a Waffen SS-ben szolgálnia népi németként, ha zsidó gyökerekkel rendelkezett volna.) Mindegy.

Azért csak körülnéztem még egyszer, mert még mindig nem hittem el, hogy nekem nyomják. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy miről juthatott ilyen az eszükbe.

Utána a további pár beszólásból leszűrtem a lényeget: az újság volt a ludas. Gondolták, hogy ha én olyat olvasok, akkor már csak is zsidó lehetek, jobb esetben is zsidóbérenc.


Ekkor felkeltem, odalibegtem hozzájuk. Kissé megszeppenhettek, mert abbamaradt a hőbörgés meg a röhögés is. (Valószínűleg a széken ülve nem látszódott sem a 195 centim, sem a 105 kilóm. Érdekes, hogy az újságot ki tudták szúrni, ezt meg nem. Mindegy.)

Ahogy elnéztem őket, nem voltak többek 20 évesnél, de talán az egyik csak olyan 16 körül lehetett. Kárpátiás meg Jobbikos póló volt rajtuk, kiegészülve az ilyen kis fitymáknál már "előírásszerű" bakanccsal (pipaszár lábakon óriási bakancs - mindig megmosolygom :) ) és terepmintás nadrággal. Ketten együtt talán annyit nyomhattak kilóban, mint én egymagam, és korban is valami ilyen arányok lehettek.


Ezután elmagyaráztam nekik közérthetően, hogy bizony most nagyot tévedtek. Nemcsak a származásomat, hanem a politikai indíttatásomat illetően is. Utána felvetettem nekik, hogy ők a következő megállótól gyalog szeretnének majd menni. Ők pedig ezzel a felvetésemmel teljesen egyet is értettek. Ezt követően elváltak útjaink.


Szóval én az ilyeneket nem szeretem.

2009. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak ki ne derüljön, hogy a "néhány elvakult kis suhanc"-tól való megszabadulás után a Jobbik egy ugyanolyan 2%-os párt maradna, mint az a balfácán LMP, amelynek nincs olyan tehetséges, állati ösztönökre apelláló, agresszív hordószónoka, mint Vona és Morvai.
2009. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:28


Ettől én azért nem félek. Viszont azt biztosra venném, hogy ha a Fidesz mellől elpártolnának az agyatlan zombik, akkor jó, ha negyede megmaradna a támogatóknak.

2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok elitista farok lenni, de az értelmes emberek sajnos sokkal kevesebben vannak, mint a nem értelmesek. A Jobbikot sokkal kevesebb támadás érné, ha nem tenne olyan kétfenekű kijelentéseket, amiket sajnos tesz. Ha a Jobbik el akarta volna tántorítani az erőszakos és elvetemült elemeket a soriból, akkor már megtette volna. De kellenek a százalékhoz.


Egyetértek azzal, amit a kérdés sugall: a jobbiknak pontosítani kellene, hogy nacionalista, nemzeti érzelmű euro-szkeptikus demokrata, vagy soviniszta radikális xenofób párt akar lenni implicit antiszemita beütéssel (lásd: a Morvai emlegette metélt farkincák).

A szavazói között van ilyen is, olyan is, és ez ezen a honlapon is tisztán látszik.


Örülök, hogy az olyanok is hallatják a hangjukat ez alatt a kérdés alatt, akik a szalonképesebb változatban gondolkoznak.

2009. nov. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!