Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz vagy a Jobbik, MSZP...

A Fidesz vagy a Jobbik, MSZP ígér többet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A jobbik problémája hogy harmat gyenge és az EUból való kilépést sem gondolták ők át. Legalábbis még nem láttam tőlük egy hatás tanulmányt hogy mivel is kell számolnunk ha kilépünk az EUból

"


Ha egy picit jobban figyelnél rájuk:


1. Az EU-ból nem kell feltétlen kilépni, de ők legalább bemernének ugatni Barossonak, mert Orbán ezt minimális szinten is alig meri a szocik meg egy szót nem mertek szólni Istenük előtt.


2. Az EU-ból való kilépés nem egyenlő a gazdasági elszigetelődéssel, export és import volt az EU előtt is és lesz utána is.


3. Az EU-ból való kilépés előtt biztos háttér kiépítése a cél, hogy ne a semmibe essünk.


Magyarul "értelmi" kilépést produkálnának, nyitva másfelé és megőrizve a nyugati piac nagy részét is.


Én szerintem egy új Unió kéne amely nem pofázhat bele a dolgokba maximuma tanácsot adhat.

2013. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A JOBBIKOSOK IGAZI MAGYAROK!
2013. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a kettessel értek egyet.
2013. szept. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 CaptainTurbomuffin válasza:
Az én véleményem szerint mindegyik rossz, de közülük szerintem mégis a fidesz a legjobb.
2013. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!