Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz vagy a Jobbik, MSZP...

A Fidesz vagy a Jobbik, MSZP ígér többet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 15:36
1 2
 1/14 Ozmium42 ***** válasza:
55%
Minden párt hazudik.
2013. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Neked ígéret vagy tettek kellenek? :)


Nézd meg,hogy mit csinált az MSZP(eladta az országot),FIDESZ(az országot próbálják fenntarthatóvá tenni és közben a saját zsebüket is erősen tömni, több módszerük megkérdőjelezhető, de mégis elindult valami lassú,de pozitív változás) Jobbik? Én Jobbik szavazó vagyok, szimpatikusnak tűnik amit mondanak és az,hogy mernek a problémákról beszélni, no meg ,hogy tudják miről beszélnek. Nem pedig kihátrálnak,néha kicsit botrányosan viselkednek,de azthiszem kell is a görbetükör.Én adok nekik egy esélyt, eddig őket kivéve minden párt volt már hatalmon (még a zöldek is). Szerintem nem fogom megbánni. De a döntés rajtad áll,de ne az ígéretekre,hanem a tettekre, a folyamatos munkákra figyelj.

2013. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
A kettes baromira fején találta a szöget, vagyis mondhatni figyelemmel kíséri az eseményeket, csak ismételni tudnám a sorait.
2013. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De nem tudhatjuk a tetteiket előre, csak az ígéretekből következtethetünk rá.

Nem is értem miért a Jobbik tetteit, megvalósítást hangoztatjátok, amikor ők még sosem voltak kormányon.


Például az EU-kilépés, az államadósság terheinek csökkentése kifejezetten olyannak tűnik, amit könnyű hangoztatni, de biztos vagyok benne, hogy nem valósítanák meg.

2013. szept. 15. 17:08
 5/14 Ozmium42 ***** válasza:

"De nem tudhatjuk a tetteiket előre, csak az ígéretekből következtethetünk rá."


Csak ha feltételezed, hogy a kettő között összefüggés van. Szerintem nincs. Vagyis azt ígérik, amit hallani akarsz, és azt teszik, amit ők akarnak. A kettő között nincs ok-okozati viszony.

2013. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján kellene dönteni?
2013. szept. 15. 17:28
 7/14 Ozmium42 ***** válasza:
Semmi alapján. Nincs esélyed, hogy eldöntsd, ezért örökké át fognak verni. Bojkottálni kell a rendszert, és rendszerváltásban gondolkozni. Olyan rendszer kell, ahol a "képviselet" szónak van értelme és konkrét tartalma, és a képviselők elszámoltathatók, ha nem azt képviselik, amiért eredetileg delegálták őket. Senkinek nem ítélem oda az ország irányítását felelőtlen ígérgetésért cserébe, ráadásul a felelősségre vonhatóság bármilyen törvényes lehetősége nélkül.
2013. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ígérni az MSZP és a Fidesz..


AZONBAN HA a pártok tetteit nézzük a Jobbik úgy négyszer annyi jót tett az emberekkel, hogy még nem is kormányzott és még csak alig fele annyi idős, mint előbbi kettő..


Bárki aki ép ésszel rendelkezik az tudja, hogy a biztonság az első számára így másra nem voksol, mint a Jobbikra..

2013. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az MSZP 2002ben is többet ígért aztán megfinanszírozta hitelekből. Nagyon jól jártunk!!!
2013. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


A jobbik problémája hogy harmat gyenge és az EUból való kilépést sem gondolták ők át. Legalábbis még nem láttam tőlük egy hatás tanulmányt hogy mivel is kell számolnunk ha kilépünk az EUból

2013. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!