Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szívesen látnád a jobbikot a...

Szívesen látnád a jobbikot a parlamentben? Mit gondolsz a pártról? FIGYELEM! NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓKAT!

Figyelt kérdés

nézzétek meg,Ne ítélkezetek előtte!

Nézzétek meg! (főleg 6:40-től)


http://www.youtube.com/watch?v=Y9coG6XxIbY&feature=player_em..


Szerintem a legjobb 3részes videó:

http://www.youtube.com/watch?v=DcinTc3BlF4

http://www.youtube.com/watch?v=5sOCaLFQD0w

http://www.youtube.com/watch?v=ou7aoIEvXcg


A 3.link a nemzettudatról szól! A 3.tetszett a legjobban!


2009. okt. 29. 19:25
 71/112 A kérdező kommentje:

hungarizmus pedig a nemzetiszocializmus magyar változata. Ezt írja maga Szálasi Ferenc. elég autentikus forrásnak tűnik. A német nemzetiszocializmus kapcsolata a kereszténységgel számomra nem ismert, valamiféle okkultista vonulata volt.


Most én hol mondtam az ellenkezőjét? Vagy hol tagadtam le? Kíváncsi lennék rá..

2009. nov. 2. 18:28
 72/112 anonim ***** válasza:
74%
az a lényeg hogy éljen a jobbik :)
2009. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
56%

"Az alapötlet a következő: ha a választópolgárok látják, hogy sokan és sokszor védik a pártot, el fogják hinni, hogy nagy párttal van dolguk.


A helyi internetes fórumoktól kezdve az országos hírportálokig, a hazai internet minden frontján megélénkült a jobbikosok tevékenysége. A politikai témájú topikokban, blogokban újabban szinte mindig akadnak a párt nevét reklámozó hozzászólások.


A radikáljobbos szimpatizánsok felfokozott kommentelési kedve nem jött teljesen magától. ...


A párt központilag ismeretterjesztő anyagot állított össze, amely műfajonként részletezi, hogyan lehet posztokkal, kommentekkel, videókkal hozzájárulni a Jobbik választási sikeréhez. Az Index birtokába került dolgozat szerint a lényeg, hogy „minél többször látják a párt nevét, annál erősebbnek tűnik, és annál elfogadhatóbbnak érzik azt, hogy rá szavazzanak”."


[link]

2009. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 A kérdező kommentje:

Index.hu...

Inkább nem mondok róla semmit!

2009. nov. 3. 16:34
 75/112 anonim ***** válasza:
26%

"11:34 ott leszek te náci barom." - Szeretnék gratulálni értelmes válaszodhoz.

Attól, hogy a jobbiknak akadnak divat-hungarista, és esetleg náci követői, még maga a párt nem lesz fasiszta.

Vannak jó ötleteik. Itt már csak radikális módon lehet változást elérni. IGEN, szívesen látnám őket a parlamentbe.


Még egy pár dolog:

Azok jobbikosok, akik itt zsidóznak, csak lejáratják a jobbikot. Pont emiatt könyvelik el sokan a jobbikot fasiszta pártnak. Szerintetek ez jó?

2009. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 A kérdező kommentje:

Ha az zsidózásnak mondható hogy kikérem magamnak hogy rám erőszakolják a "történelmüket",szenvedésüket: holokausztot. Én meg nem foglalkozhatok saját népem szenvedéseivel mert akkor antiszemita vagyok. Rühellem Simon Peresznek azt a kijelentését is,hogy Magyarországot felvásároljuk. stb.

Ha ez zsidózás,akkor én is zsidózok.

2009. nov. 3. 19:49
 77/112 anonim ***** válasza:
75%

"11:34 ott leszek te náci barom." - Szeretnék gratulálni értelmes válaszodhoz. "


hagyd rá ilyen jött-ment el nem is érdemes foglalkozni

éljen a jobbik!

2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
13%
Isten őrizz a Jobbiktól, a leghazugabb banda.
2009. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
73%

"Isten őrizz a Jobbiktól, a leghazugabb banda."


jól van ezt te se gondoltad most komolyan?!

te hol voltál az elmúlt 8 évben? vagy akár az elmúlt 19 ben?

a Holdon b+?

nézzél már körbe könyörgöm

a jobbik a legigazabb párt egész Magyar országon és bent lesz a parlamentben

talán majd 1x te is rájössz

szia

2009. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
100%
hajrá jobbik
2009. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!