Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szívesen látnád a jobbikot a...

Szívesen látnád a jobbikot a parlamentben? Mit gondolsz a pártról? FIGYELEM! NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓKAT!

Figyelt kérdés

nézzétek meg,Ne ítélkezetek előtte!

Nézzétek meg! (főleg 6:40-től)


http://www.youtube.com/watch?v=Y9coG6XxIbY&feature=player_em..


Szerintem a legjobb 3részes videó:

http://www.youtube.com/watch?v=DcinTc3BlF4

http://www.youtube.com/watch?v=5sOCaLFQD0w

http://www.youtube.com/watch?v=ou7aoIEvXcg


A 3.link a nemzettudatról szól! A 3.tetszett a legjobban!


2009. okt. 29. 19:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/112 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


Undorító vagy! egy cseppnyi hazaszeretet nincs benned egyszerűen nem létezhetnek hazaszeretők???

Csak a "hagyományos" kormányzás és politika folytatható?

hogy szépen szuperdemokratikusan eu seggnyalósan intézem a dolgokat kicsit emelek, leviszek adót, határon túli magyarokat lesz@rom mondván az Európai Unióban élünk "nincsenek határok" kellenének már valami tettek is nem???

2009. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/112 anonim ***** válasza:
15%

"Undorító vagy! egy cseppnyi hazaszeretet nincs benned egyszerűen nem létezhetnek hazaszeretők??? "


Nos, ha számodra a hazaszeretet egyenlő más népek lenézésével, és az etnikai alapú megfélemlítéssel, akkor hadd ne mondjam ki, kettőnk közül ki az undorító.

2009. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/112 anonim ***** válasza:
76%

sosem fogom megérteni h az emberek honnan veszik ezt a faji alapon megítélés dumát. nem fog a jobbik senkit sem megölni csak azért mert zsidó vagy cigány de az talán nem olyan nagy kérés h pl be merjek menni a 8.kerületbe egyedül. az meg h a zsidókkal meg mi a helyzet azt hagyjuk mivel az itt megjelent vitapartnerek egyszerűen nem hajlandók elolvasni egy olyan hírportált se ami "náci/rasszista/antiszemita/újnyilas/fasiszta/kirekesztő/gyűlöletkeltő a fene nagy értelmiségi gőgjükben. mellesleg megértem h nem mernek elolvasni semmi ilyesmit mert amikor én elolvastam rájöttem h ez nem hülyeség:D

azóta vok jobbikos:DD

azért teszek egy próbát:

[link]

2009. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/112 anonim ***** válasza:
6%

"sosem fogom megérteni h az emberek honnan veszik ezt a faji alapon megítélés dumát"


Az itteni hozzászólásaitokból, az "orkok"-től a "retkek"-en át a "zsidaj"-okig.

2009. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/112 anonim ***** válasza:
64%
azt bírom, hogy amikor valaki ki meri írni, hogy cigányok bűnöznek, akkor ezer habzó szájú emberke védi őket és a jogaikat. De amikor topicot indítok, hogy hol vannak akkor amikor magyart bántanak a cigányok, hogy védjék az áldozat jogait, akkor kuss van. így javaslom, hogy legyen mindig kuss a nevük, mert az állszent és biza rasszizmus, hisz faji alapon csak a cigányok mellett állnak ki.
2009. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/112 anonim ***** válasza:
43%
mármint álszent.
2009. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/112 anonim ***** válasza:
31%

"hol vannak akkor amikor magyart bántanak a cigányok, hogy védjék az áldozat jogait, akkor kuss van"


Csupán magamból tudok kiindulni. Én azt az elvet vallom, hogy ha erőszakos bűncselekmény történik, akkor teljesen mindegy, milyen származású az áldozat, illetve az elkövető, a lehető legsúlyosabb, legpéldásabb büntetést kell kiszabni a tettesre. Számomra Szögi Lajos meglincselői, illetve a felbujtóik ugyanolyan alávaló gazemberek, mint a romákat agyonlövő sorozatgyilkosok.


Biztos vagyok benne, hogy a lakosság túlnyomó többsége is hasonlóan gondolkodik: azaz egyforma igazságot mindenkinek, ne legyen semmiféle diszkrimináció, sem pozitív, sem negatív irányban.


Pont a szélsőjobboldalra jellemző az, hogy ha cigány az elkövető, egyből beindul a kórus, de ha magyar, akkor vagy kuss van, vagy mosdatás, illetve a rendőrség hitelességének megkérdőjelezése. Nézzetek már magatokba!

2009. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/112 anonim ***** válasza:
80%

Azért indul be a kórus, mert ha cigány követi el, jön azzal h megélhetési bűnözés meg stb, meg mert cigány vagyok meg stb.

Ha ez nem lenne már kevesebben óbégatnának.

2009. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/112 anonim ***** válasza:
60%

"ma 10:07"

nem érted.

ha az lenne, hogy a sok "jogvédő" akkor is ugatna amikor a cigányok bántják a magyart, akkor nem lenne ez az iszonyű nagy pozitív diszkr. de nem így van, tényleg nézz körbe az oldalon, ha megírod, hogy bajod van a cigányokkal meg úgy érzed, hogy a kormány a hatóságok, stb kivételezik velük, akkor leordítják a fejed, meg rasszista vagy stb.


de ha fordítva történik, akkor ezek az emberek kussolnak, és ezt nem bírom, mert ez undorító. És ez meg országszinten kormányzásszinten.

2009. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/112 anonim ***** válasza:
76%
Jó párt, semmi szélsőséges nincs benne, csak akkor ha a hazaszeretet az. Már aligvárom, hogy a Parlamentbe kerüljenek!
2009. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!