Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szívesen látnád a jobbikot a...

Szívesen látnád a jobbikot a parlamentben? Mit gondolsz a pártról? FIGYELEM! NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓKAT!

Figyelt kérdés

nézzétek meg,Ne ítélkezetek előtte!

Nézzétek meg! (főleg 6:40-től)


http://www.youtube.com/watch?v=Y9coG6XxIbY&feature=player_em..


Szerintem a legjobb 3részes videó:

http://www.youtube.com/watch?v=DcinTc3BlF4

http://www.youtube.com/watch?v=5sOCaLFQD0w

http://www.youtube.com/watch?v=ou7aoIEvXcg


A 3.link a nemzettudatról szól! A 3.tetszett a legjobban!


2009. okt. 29. 19:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
27%

Négy év egyre inkább ellaposodó ügyetlenkedés és értelmetlen, monomániás rikácsolás a parlamentben - pont ez kell ahhoz, hogy fanatikus hívei kiábránduljanak a jobbikból.


Szóval örülnék neki, ha 2010-től a JMM parlamenti párt lenne. 2014-től már nem lenne az.

2009. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nincs fél napom arra, hogy az ajánlott videókat megnézzem. Minden esetre nem szeretnék senkit kalodába zárva leköpködni, nem szeretnék földig rombolni semmit, és azt sem szeretném, ha ez a betegesen agresszív, gyűlölettől fröcsögő társaság valaha is a hatalom közelébe kerülne.
2009. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Jobbikos kérdésfeltevők!


Nem unjátok még ezeket a kérdéseket? Ezzel az erőszakos, napi 3 jobbikos kérdés kampánnyal, nem lesz több jobbikos, sőt az emberek egyre ellenszenvesebbnek fogják találni ezt a nyomulós kampányt!

2009. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
29%

Már bocsi de ez kampány nem kérdés és senkinek se kötelesége reklámozni mert te azt mondod.

"KÜLDD EL MINÉL TÖBB EMBERNEK!!"

2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
70%
Ha "topic"onként 1 ember észreveszi a valóságot, hogy az egyik ellopja, a másik meg tűri ezt, akkor igen, megérte!
2009. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim ***** válasza:
40%
a 21:10es vagyok.Sajnos még nincs lehetőségem szavazni.Nem vagyok felnőtt, de ha ők bekerülnek a parlamentbe az jót nem jelent. Radikálisan kell megoldani? Hát nem tudom. Érdekes hozzáállás. Az miért jó nekik ha lázadnak a romák és a zsidók. Te nem lázadnál ha kiakarnának irtani?
2009. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem honnan szedik az emberek ezt a "ki akarják írtani" dumát, semmilyen erőszakot nem alkalmaztak még a gárdisták. Nem kiírtani akarják a cigányokat és a zsidókat, csak visszafogni, elvenni a hatalmat a kezükből.
2009. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem topikonként legalább öt embernek lesz tele a hócipője a Jobbikos kérdésekkel, és ellenszenvessé válik számukra maga a Jobbik!


Ma már a csapból is ők folynak, az emberek számára ez kezd egyre unalmasabbá válni!


Majd nézd meg hány százalékot érnek el 2010-ben!

2009. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem akar kiírtani senkit. Ezt vagy a médiából hallottad, vagy te raktad össze. A Jobbik Nemzeti Radikális. Az hogy valaki radikális, az nem foglal magában semmi rosszat, szimplán "eltökéltséget" jelent.
2009. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
69%
23:32: Akkor tessék elhatárolódni, mint ahogy azt a KISZes Viktor teszi!
2009. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!