Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért az SZDSZ "utódpártja"...

Rémuralom kérdése:

Miért az SZDSZ "utódpártja" az LMP?

Figyelt kérdés
Annyiszor láttam már itt a válaszok között ezt, de megmagyarázni még soha senki nem próbálta. Kiváncsi vagyok, mi teszi az LMP-t az SZDSZ utódpártjává, mert amennyire én ismerem a két pártot, szerintem ha nem is ég és föld, de azért borzasztó sok eltérés van köztük. Minden érv érdekel, csak választ szeretnék végre kapni a kérdésre.

2013. júl. 7. 14:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is, az LMP azért más.

Több fokkal normálisabbak, mint az SZDSZ.


Az SZDSZ utódpárt inkább az E.2014.

2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Már nem az LMP, hanem az LMP-ből kivált PM. Azok azért, mert ugyanazokat a radikálliberális doktriner elveket vallják, mint az egykori SZDSZ. És Karácsony Gergely pl. SZDSZ-es volt.
2013. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Így van.

Az LMP megtisztult ,hogy kivált belőle a PM.

2013. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Több volt szdsz-es van a jobbikban mint az lmp-ben.
2013. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
A Jobbikban 1 volt SZDSZ tag van, illetve van még 1 is aki még ma is elég liberális, Morvai Krisztina.
2013. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Az SZDSZ utódpártja sztem. a Liberálisok:

[link]

2013. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Mert valaki kitalálta ezt a hülyeséget, a többi ember pedig ismételgeti. Egyszerűbb elfogadni kritika nélkül a hülyeséget, mint gondolkodni.
2013. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Azok azért, mert ugyanazokat a radikálliberális doktriner elveket vallják, mint az egykori SZDSZ. És Karácsony Gergely pl. SZDSZ-es volt."


Vao, sikerült egy embert találni az egész pártban, aki SZDSZ-es volt... Ahogy már említették, a Jobbikban is van volt SZDSZ-es, akkor nyilván a Jobbik is SZDSZ-utód. Az elvekről pedig annyit, hogy nem, baromira nem. A Jobbik vesszőparipájában, a cigánykérdésben valóban elég hasonló, mondhatjuk talán úgy is, hogy ugyanolyan állásponton vannak, mint az egykori SZDSZ. A többiben viszont ég és föld.

2013. júl. 7. 14:55
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom menyi ex szdsz van a pártokba de morvai jol mutasa hogy a jobbikosok politikusok mijen gyorsan váltanak nézetet ha egy joban témogatot párthoz menek. ez aztán elvek meg stb.

A kérdésre a válasz mert lejárató kampány. Kőnyeb igy lejáratni vallakit ha egyenlőséget teszünk egy volt roszal. PL a jobbikot a 30évek beli párokhoz hasuonlitják kőzbe 2évtizedel későbi politikáját akarja a cigány kérdést leszámitva.

2013. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te fogyatékos vagy.
2013. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!