Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mik a Fidesz rossz döntései?

Mik a Fidesz rossz döntései?

Figyelt kérdés
pl stadionokra költöttek pénzt, majdnem elrontották az egész felsőoktatást, kötelező nyugdíjazás stb?

2013. febr. 5. 17:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

na de légyszíves valaki foglalja össze.

szeretnék egy összeállítást csinálni és prezentálni

2013. febr. 5. 18:16
 12/31 anonim ***** válasza:

Itt én már kifejtettem egy Fideszesnek a párt hibáit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__387..

2013. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Pro Patria ***** válasza:
75%

- Az egykulcsos adó

- A roma integrációra elszórt rengeteg pénz

- A hírek megszerzésére egyetlen központi forrás kijelölése

- Legfőbb ügyésznek és a médiatanács elnökének fideszközeli kinevezése

- Stadionépítkezések

- Az alkotmánybíróság fideszesekkel való feltöltése

- Sólyom László és Ángyán József félreállítása

- Nem szimpatikus most Oroszországhoz való dörgölőzésünk (mi értelme folyton egy másik hatalom szorító ölelésével felváltani az előzőt?)

- A Magyar Művészeti Akadémia körüli dolgok


Most ennyi jut eszembe.

2013. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Kérdező! Rossz a kérdés! Sokkal könnyebben lehetne azt felsorolni, milyen kedvező döntést hozott, mondjuk, az "átlag" választó érdekében! Az, hogy a "magasan ülőknek" mit, az azért hosszabb lenne felsorolni! De ezek nincsenek annyian, mint akiket lassan nyomorba dönt a fülke forradalom.
2013. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nyilvánvaló lett mára, hogy céljuk a ország csődje, ezért erre a válasz egyszerűen csak annyi, hogy az összes eddigi rendelkezésük.


Nem vagyok se jobb, se bal oldali. Ugyanis a politika csak egy eszköz arra, hogy az emberekből a felső tízezer nyugodtan eltudjon élni, mert elhiteti velünk, hogy szabad életünk és választásunk van.

2013. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

- Stadionokra költenek pénzt

- Alföldi zarándokútra kidobott pénz (nem tudom, lett-e belőle valami, de már ötletnek is durva)

- Gyakorlatilag kicsinálják a vidéket

- Több ezer pedagógust tettek tönkre

- Az oktatást havonta barmolják szét 1-1 fantasztikus ötlettel (hittan, kötelező latin nyelv...)

- Egyház seggének folyamatos nyalása adókedvezményekkel, oktatásban való szerepének növelésével.



De úgy összefoglalva az volt a legrosszabb döntése, hogy egyáltalán megalakult anno, mint ahogy az egyik válaszadó is írta.

2013. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Legalább csinálnak valamit, nem úgy mint az MSZP! Az "egyház seggének nyalása" (ahogy egy műveletlen írta) pedig jogos!
2013. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván neked jogos kedves műveletlen, gondolom valami egyházi droid vagy. Én személy szerint nem vagyok az, soha életembe nem voltam vallásos, a családom sem az, úgyhogy nem értem, miért kéne nekem/nekünk pénzzel támogatni az egyházaknak csúfolt bohóctársulatokat.


Üdv

2013. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok egyházi tag, de műveletlenség bohóctársulatnak nevezni az egyházat és jogtalan is! Csakis egy meggondolatlan, csökkentlátótávolságú személy írhat ilyet!
2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Na és mégis miért, hmm? Esetleg valami érvet is fel tudsz hozni emellett, vagy csak fröcsögsz? Mert ameddig nem magyarázod meg az álláspontodat, addig kettőnk közül te vagy a műveletlen, csökkentlátótávolságú bohóc, nem én.
2013. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!