Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok? Esetleg van-e...

Mit gondoltok? Esetleg van-e tudomása valakinek arról, mert személyes élménye van? Tarlós István mikor utazhatott utoljára tömegközlekedési járművön? (Beleértve a vasutat is) És vajon Vitézy Dávid életében utazott-e BKV-val, MÁV-val?

Figyelt kérdés
Hogy nehogy rosszindulattal, a kormányoldal piszkálásával legyek megvádolva, elárulom, még ennél is jobban érdekel, hogy Kóka János lyukasztott-e valaha jegyet vagy volt-e valaha BKV-bérlete, csakúgy, mint Gyurcsány Ferenc hasonló tapasztalatai, de időrendi sorrendben a Főváros felelős vezetőinek szokásaira szerettem volna rákérdezni.

2012. aug. 18. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekkorukban lehetett bérletük, vagy lyukaszthattak jegyet, ha Budapesten jártak.


De ugye te sem gondolod komolyan, hogy ezek leereszkednek a "póórnép" közé azután, hogy széket kaptak a seggük alá?


Gyurcsány egyébként emlékeim szerint 2005-ben utazott a körúti villamoson. Kb. két órára volt lezárva miatta a körút...

2012. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Tudomásom nincs. Azt gondolom, a 90-es évek legelején lehetett utoljára.
2012. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
vitézy és tarlós biztosan utaztak bkv-val 2012-ben
2012. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én nem a TEK által védett "protokoll" utazásokra gondolok, hanem arra, hogy a nevezett volt és aktív politikusok, illetve Vizézy úr mikor kerülhettek olyan helyzetbe, hogy azután már csak gépkocsival közlekedtek. Eleinte a sajátjukkal, mert minden körülmények között megengedhették maguknak, később a Kormányőrség illetve az általuk vezetett Hivatal szolgálati autójával. Dávidkát más kategóriába sorolom, mert Ő az Egyetemről egyből nagyon magas pozícióba került, és feltételezem, hogy az egyetemi - és VEKE - évei alatt is el volt már "kényeztetve".
2012. aug. 18. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
#4: Tényleg? Akkor az csak valami repi utazás lehetett, avatás, vagy ilyesmi.
2012. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2012-08-18 21:39-nek:

Valószínűleg, sőt, szinte biztos! Látod, a kommentemben én is ilyesmit említettem.

2012. aug. 18. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Tarlós nem olyan rég utazott az metrószerelvény átadásánál. De nem valószínű, hogy fizetett érte.
2012. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
"az új metrószerelvény" helyesen :)
2012. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom. Az előző nem ment el az orra előtt, nem haladt át közben egy üres szerelvény, ami miatt a követési időt előröl számolták, így nem is izgult, hogy mikor jön a következő, nem lökdösték a ki- és beszálláskor és volt ülőhelye is.
2012. aug. 19. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Vitézy rendszeresen jár bkv-val dolgozni ezt biztosan tudom.
2012. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!