Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok az új szlovák, ,...

Mit szóltok az új szlovák, , törvényhez"?

Figyelt kérdés
Látom volt már ehhez hasonló kérdés,de nem nagyon tértek ki az emberek a véleményezésre ,csak a definiálásra. én azt nem hiszem el, h ez nem függ össze a magyarok utálatával, és szeretném tudni kinek mi a véleménye,és mi a háttere!?
2009. júl. 21. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jelbeszédek között is van különbség, azt biztosan tudom, hogy Amerikában teljesen más jeleket használnak, mint mondjuk itthon, de ha érdekel a téma nézz utána :)
2009. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy elmegy az összes tót a k-rva anyjába! Viszonozni kéne nekik, amiért gyakorlatilag legalizálták azt, hogy ott verhetik a Magyart.
2009. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

OFF

22.28-nak

A jelnyelv nem nemzetközi. Nem értik meg egymást a különböző hangzónyelvű siketek. A siketnéma/süketnéma kifejezés pedig kerülendő, mert nem némák, képesek a hangzóbeszéd létrehozására.

21.40-es válaszoló

2009. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
ha rajtam múlna megsemmmisíteném szlovákiát a szlovákokkal együtt és vissza csatolnám oda ahowa tartozik a Felvidék de hamár ittartunk romániával, is ezt tenném sőt akinek nemteccik annakis (izrael) stb magyarországból lenne a modernkori spárta
2009. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

csoda hogy nem lépett még közbe az unió! Én ezt nagyon keményen szankcionálnám a helyükbe! ez gyűlöletkeltés !

bezzeg mikor ide jönnek dolgozni az nem baj nekik?meg vásárolni. tiszt. kiv.

2009. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!