Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a jelenlegi...

Mi a véleményetek a jelenlegi Orbán (Orsós) -kormányról? Hogyan értékelnétek "elnökúr" munkásságát?

Figyelt kérdés

Teljesült az 1millió munkahely megteremtése?

Hogyan vélekedtek, valóban jobb a közbiztonság?



2012. jún. 4. 20:29
1 2 3
 11/21 doboszoli ***** válasza:
86%

Előttem van, amikor (ellenzékből) öntelt vigyorral közölte(ék), hogy nulla megszorítással, csupán logisztikai eszközökkel talpra lehet állítani az országot.

Ehhez képest...

A kisöcsém is tudna kormányozni sarcokból, elmebeteg adókból, rabolt pénzekből.Egy ideig. Ez a híres logisztika??

2012. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
83%

Tisztelt elnökurunk munkassaga szart sem er, hazudik, mint a vizfolyas.

Igen, szarbol varat epiteni nem lehet, de ezzel ne vedje senki a Fideszt, mivel ök is hozzajarultak jocskan, hogy az orszagbol szar legyen.

En külföldön elek.

Nem is ertem miert, de az en pofamrol sült le a bör, amikor itt a külföldi ujsagok cimlapjan volt Orban es csak ugy szidta mindenki, hogy abbol a gyönyörü orszagbol mit csinal ez a "majom".

2012. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Tóth János Mucsi válasza:
22%
Ó, persze, éljen Gyurcsány!! Meg a liberalizmus! Hurrá!
2012. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Jól írta le az egyik válaszoló. Pofátlan parasztvakítás. A Kedves Vezető, dicső viktátorunk a kicsi kék gömbről is be tudja bizonyítani, hogy nagy piros kocka. Gyakorlatilag ezzel a gondolattal magyarázható az, hogy Magyarországon van 1 millió munkahely, jó a közbiztonság, 47.000 forintból meg lehet élni (aki nem, az annyit is ér), ja és nincsenek megszorítások, hogy is lennének... :)
2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

13-as, valószínűleg nehéz elképzelni és felfogni narancsdroidként azt, hogy aki nem Fideszes, az nem feltétlenül Mszp-s, vagy gyurcsányista.


Nem szeretem se a Fideszt, se az Mszp-t, se a DK-t, se a Jobbikot, se az LMP-t.


Megismétlem, hogy nagyobb eséllyel felfogd: nem szeretem se a Fideszt, se az Mszp-t, se a DK-t, se a Jobbikot, se az LMP-t.

2012. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Tóth János Mucsi válasza:
24%
Narancsdroid. :) Bocsánat, hogy rosszat mondtam, de én azt gondolom, hogy fikázni mindent könnyű. Azt a legkönnyebb. Nehezebb, ha valaki leteszi valaki mellett a voksát, és kiáll mellette akkor is, ha rosszat csinál, nem csak akkor veri a mellét, ha tetszik neki. Persze jönnek majd megint a mínuszok, de nem baj. Ez a trendi ma. Szidni mindent. Mert kényelmes, és olyan felsőbbrendű érzést kölcsönöz. Hogy minden fölött áll az ember. :) Písz
2012. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 16-os! Igazad van! Sokkal több értelme van annak, hogyha foggal-körömmel ragaszkodunk inkompetens kormánypártunkhoz! :) Ugyan a kormány hemzseg a hibáktól, de ez kit érdekel? Ne fikázzunk jobbra-balra, hanem tartsunk ki mellette, hátha még több problémát ránk szabadítanak. :) Egyértelmű, hogy az elvakult politikai fundamentalizmus majd kivezeti az országot ebből a csávából! :D
2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

hát én nem igazán szoktam politikai dolgokkal foglalkozni, mert szégyen az egész, DE azzal tisztában vagyok mint egyetemre készülő, hogy ami most van az nem jó irányba halad. Lecsökkenteni az államilag támogatottak számát? szerződést aláíratni, hogy itthon maradjon a diplomás dolgozni, ahelyett, hogy munkahelyet teremtenének? megemelni a tandíjat??

mit érnek ezzel el?! csak annyit, hogy én és több ezer más korombeli inkább a külföldi tanulmányokat választja, vagy elmegy dolgozni ha később talán szeretne még tanulni.

Csak annyit érnek el, hogy a gazdag, kis buta gyerekek jutnak be az egyetemekre, végigbulizza tanulmányi évet 0 tanulással, vizsgákon puskázva, és végül ilyen "szakember" is belőle...

és ez még csak az oktatási része, na de a többi...

2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: pontosan. Az emberi butaság engem is gyakran elképeszt... mint most is pl az oktatási rendszerrel kapcsolatban.
2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17%
Kár,hogy nem tudok mindnyájatoknak zsebkendőt adni! Bőgjetek tovább.Egyszer majdcsak eszébe jut valamelyik nagy okosnak,hogy Magyarország nem egyetlen ország európában és ezért hatás-visszahatás is van. Sírjátok vissza a maszopósokat.
2012. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!