Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ehhez mit szóltok? Eszem megáll!

Ehhez mit szóltok? Eszem megáll!

Figyelt kérdés
Kállai Csaba azt mondta: Mi nem azért jöttünk ebbe az országba ezernéhányszáz évvel ezelőtt, hogy minden második hónapban megöljenek közülünk valakit. Remélem, hogy a rendőrség meg fogja találni a tettest. Nem hiszem, hogy a magyar emberek ilyen primitívek lennének - utalt végül valószínűleg az elkövetőre az országos vajda
2009. jún. 14. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Annyit mondanék neki, hogy : Ha nem tetszik el lehet menni!
2009. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Maga a kérdés akár érdekes is lehetett volna, de így a kiegészítést elolvasva, azt kell válaszoljam, hogy engem egyáltalán nem érdekel, hogy Kállai Csabának miről mi a véleménye.
2009. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
hol voltak a dzsipuk 1000 éve??!! biztos hogy nem Európában!!!!
2009. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén szólva nem lepődök meg.Ebben az országban minden idegen kisebbségnek vagy jöttment bevándorlónak több joga van mint a magyar embernek.A magyar embert megalázhatják,leköphetik,kifoszthatják,megerőszakolhatják mindenféle komolyabb büntetés nélkül a cigányok.A Fideszes,MSZP-s politikusurak mindig felszólalnak a zsidók és a cigányok érdekébe és hevesen védik őket.-De a magyar emberekért ki emel szót??!!Ki védi meg őket???!!!-Hát igen, és állítólag ezt a helyet "Magyar"országnak hívják.Na ezért szavaztam én a Jobbikra.Mert bennük van az utolsó remény hogy Magyarország még valaha a magyaroké lesz.
2009. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Utolsóval egyet értek!

Tegnap törtek be hozzánk romák(3-man voltak)!

És még nekik állt feljebb,hogy hogy merem én őket megvádolni ilyennel,majd el leszel intézve stb.Jaaa utána meg kiderült,hogy mégis csak ők voltak!Szemrebbenés nélkül hazudnak(tisztelet a kivételnek)!

Menjenek vissza Indiába(tudomásom szerint onnan származnak)!

2009. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek az utolsóval is meg az utolsó elöttivel is.Én is a Jobbikra szavaztam.
2009. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Még ha a normálisabbakról lenne több pozitív tapasztalat (mert azért akad olyan is), azt mondanám, jogos is lenne, de tudjátok, én sajnálom a vezetőiket (a mostanit, a korábbiakat és a majdaniakat), hogy a saját népük csirkefogóit nem tudják kordában tartani, nem tudnak hatni rájuk. Én nem szívesen lennék a vezetőjük helyében. Ha kordában tudnák tartani a vezetőik a saját népüket, nem lennének ilyen problémák se.
2009. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként azt utálom,hogy ők az úgymond "testvéreikkel" fenyegetőznek!Magyar embereknek is össze kell fogniuk,mert így mi kevesen vagyunk,ők meg nagyon sokan!
2009. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

A cigányok a Kárpát medence területére a tatárjárás után érkeztek nagy számban. Mi még az iskolában úgy tanultuk (30 éve), hogy IV. Béla telepítette be őket, a tatárok által kiirtott népesség pótlására! Abban az időben vándoroltak, és iparos munkával foglalkoztak. (Gyakorlatilag ők hozták magukkal sok mesterség alapjait, mint azt a neveik is mutatják: Kanalas, Rézműves, Orsós, stb...)

Akárhogy is számolom az szűk 600 év! Ennyi idő kellett, hogy teljesen leszokjanak a munkáról! :(

Sajnos azóta napvilágra kerültek olyan tanulmányok is, miszerint ők voltak itt előbb, és tulajdonképpen ez az ő földjük!

Itt egy térkép a cigányok vándorlásáról ezen a XIV. sz. vége szerepel, és a XV. sz. elején rajzottak tovább európa felé (ennyi tűrés még belefér):

[link]

2009. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Na persze.Legközelebb meg a beduinok állnak elő azzal, h ők már itt vannak 17468157 éve, s h akkor a magyarok takarodjanak ki.Az ilyeneket pofán kell térdelni, h legközelebb 3x is meggondolják h mit mondanak.
2009. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!