Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol veszett el a demokrácia?

Hol veszett el a demokrácia?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 06:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az Arab Emirátusoknak az egy főre jutó jövedelme sokkal nagyobb mint a miénk....Nyugat Európai államokban is sok a bevándorló ha kimész Párizs egyik külkerületében megkéselnek.És a bevándorlók is majdnem mind szegények.Ő velük végzik el a piszkos munkát.Az ,hogy most a liberálisok vagy a konzervatívok kormányoznak Egyesült Királyságban tökmidegy.Ott is a háttérben megbúvó kisebbség dirigál.Akik természetesen a zsidók.

Alapvető szabadságjogok: szavazhatsz 4 évente, elmondhatod véleményedet de úgyanugy napjába dolgozhatsz 12 órát vagy éhen döglesz.A demokráciával kapcsolatban nekem kedves előttem szóló nem ellene vagyok de idealizálják mindenütt ,hogy milyen jó és milyen szép demokráciában élni.A fenéket.Csak sajnos jobb ennél nincs.

2010. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nah igen a demokráciáról meg még annyit,hogy ha azt mondod a zsidókra vagy ,hogy nem is volt Holokauszt azt börtönbe zárják.Mert állítólag gyűlöletet szít..És én most nem is tagadni akarom a Holokausztot de azért valakit valakiket bebörtönözni mert kart lendített vagy történelmi nézetei eltérőek az már egy kicsit sok.
2010. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!