Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Fidesz...

Mi a véleményetek a Fidesz 1995-ös pálfordulatáról?

Figyelt kérdés
Mert szerintem pont már ekkor elárulták, hogy tagjai abszolút megélhetési politikusok. Félreértés ne essék, nem provokálni szeretnék, csak tényleg érdekelne.
2011. nov. 22. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Kedves barátom! Én sem meggyőzni sem sértegetni nem akarom önt. A fönti kérdéssel kapcsolatban elmondtam a véleményem, és ezzel én be is fejeztem, minden jót kívánok önnek.
2011. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
Tetszett a 8-as (7.44-kor kelt) hozzászólás. A szerzője vette a fáradságot, hogy összeírja és az igazsággal ütköztesse vitapartnere demagógiáját, féligazságait. És aztán persze néma csönd volt rá a válasz...
2011. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

"igensokszor szembefordultak ők önmagukkal"


Természetesen ez így van, normális ember kétségbe sem vonhatja.


Pl:


Vérkommunista pártkáderek vs. mostani nemzeti szájkaratézók: Pozsgay, Szűrös, Csintalan


Átvedlés 1 : komcsikból liberálisok 1989 után

Átvedlés 2: liberálisokból vérmagyarok

Átvedlés 3: konzervatívokból posztnácik: 2010/2011 - Dörner, Csurka


Az ellenzéki, totális inkompetens, alternatíva nélküli szájkarate:


Ne legyenek megszorítások vs. 2011-es, az elmúlt húsz legbrutálisabb kisemmizései

Az MSZP a gazdagok kormánya vs. egykulcsos adó,

Ne barátkozzunk Kínával vs. Orbán a s*ggüket nyalja és még kehet folytatni.


Elvtelen horda, megélhetési bűnözők, hozzájuk hasonló agyhalottaknak.

2011. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

A FIDESZ-t egy dolog érdekli


a hatalom


mindegy milyen áron


holnap ha az lesz a "menő", hogy ki kell végezniük a családjukat a hatalomért, szó nélkül tarkónlőnék a feleségeiket/gyerekeiket.


Ez egy szemét mocskos párt.


Ennél mocskosabb párt a világra még nem született


Üsd a Fideszt ahol éred, ezzel is a magyart véded!

2011. nov. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

"Lehet ezen siránkozni, de engem az SZDSZ összeborulása Horn Gyuláékkal jobban irritált."


nyilván, mivel magyarirtókra szavaztál akkor is és most is :)


A rühes Orbánékon már akkor is látta mindenki, hogy ez egy komplexusos vidéki balkáni bagázs!

2011. nov. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

"Tökmindegy milyen izmus, nem köpöm szembe a fiatalkori önmagamat."


Akkor már az 5 éves kori önmagadat se köpd szembe, és maradj analfabéta. Az írás amúgy se neked való.

2011. nov. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet, hogy te ugyanazzal az érvrendszerrel mentegeted a rühes Fideszed, mint amivel gyurcsiék anno magukat?
2011. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Akik nagy horderejű dolgokban gyakran szembekerülnek önmagukkal azok valószínűleg kapkodva és felelőtlenül ítélik meg ezeket a sorsdöntő dolgokat, ráadásul ezek az emberek általában önfejűek is és nemakarják tudomásul venni hogy esetleg tévúton járnak és hogy vannak náluk okosabbak is akiknek a tanácsait esetleg meg kellene fogadni. Az ilyen emberek egy hirtelen ötlettől vezérelve hebehurgya módon kapnak bele dolgokba amikbe aztán belebuknak mert nem elég körültekintően gondolták végig amit elkezdtek.Aki saját magával meghasonlik és hol ezt látja jónak hol azt az ilyen emberre hogylehet rábízni milliók sorsát?
2011. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!