Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor így akarja...

Orbán Viktor így akarja megújítani Magyarországot?

Figyelt kérdés

A 16%-os adó miatt hiány lett a költségvetésben, amit további megújítással, reformmal=megszorítás akar visszaszerezni. Amihez hozzányúl az romba dől.


Orbán Viktor az idióta döntéseivel vissza akarja vezetni a magyarokat, a feudalizmusba?


2011. szept. 7. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan.
2011. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Sokak szerint (bár én nem osztom ezt a nézetet) a feudalizmusban jobb soruk volt a jobbágyoknak, mint a mai Magyarországon a alsó- és középosztály tagjainak.
2011. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Lesz itt olyan megújítás, aki 10 éve nem járt az országban, rá se fog ismerni!

Arról nem volt szó, hogy jó is lesz, arról volt szó, hogy új lesz.

Így elb..va még nem volt, tehát ez újdonság.

2011. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én már a választások napján megmondtam, hogy most végetek, mert ekkora kártékony barom nincs mégegy. Akkor lepontoztatok, le lehet most is.
2011. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Éljen a kormány!
2011. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:16

Na ja...

Mit nem adnánk érte, ha csak havonta egyszer kéne ingyen robotolni, egyébként mindenki a maga ura, van biztos lakás, aki többet dolgozik, jobban is él, és elég leadni egy tizedet a papságnak, egy tizedet a földesúrnak, és a többi "GDP"-vel meg szabadon rendelkezünk, és a kistérségen belül visszaforgatjuk a gazdaságba.

2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:17


... kenyéren és vízen!

2011. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Haha ott a pont előző!
2011. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Én kivárom a végét amit csinál, de amit eddig tett az nem tetszett. Szerintem inkább építenie kéne a gazdaságot, hogyha el szeretne szakadni az EU-tól. Kifejteném, de se energiám se kedvem politizálni. Megvan a magam véleménye.
2011. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Pont ma volt erről szó az egyetemen az egyik órán. Az egyik közgazdász tanárunk tartott erről egy kis politikai előadást. :) Aki csak nem a saját fizetését félti és konyít a gazdaságpolitikához, mindenki azt mondja, hogy ez az egykulcsos egy nagy ostobaság, az érvek, amelyeket mellé állítanak pedig, egyenesen röhejesek, de hát a buta magyar embert könnyű beetetni. Igen, tudhattuk előre, hogy ez hatalmas lyukat fog csinálni a költségvetésen, nem most kellene csodálkozniuk, a közgazdászok az elejétől fogva ellene voltak az egykulcsosnak. Most majd megint jön a kisember szívatása tovább, hogy a rendelkezésre álló jövedelem ne csak éhezni, de éhenhalni legyen elég... és mindez addig fog menni, amíg mi, emberek ezt hagyjuk! Mindenhol az utcára mentek volna már ezért az emberek, de a magyar csak tűr és tűr (hisz több országban voltak a hónapokban tüntetések)...
2011. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!