Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikorra fog az allamadossag...

Mikorra fog az allamadossag ujra a 2002-es szintre lecsokkenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 2. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

Miből fizetné ki, amikor eltelt egy év és nem teremtett munkahelyeket. Mikor lesz 1 - mill.munkahely??Becsapta az embereket csak a hatalom számított nála is,-ilyenek a politikusok!

Visszajött az 1pártrendszer!!

2011. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

na jó, basszus, vettem magamnak én a fáradstágot, és beírtam a keresőbe, és némi keresgélés után találtam is neked linket, ha már te erre képtelen voltál magadtól:


[link]


És az külön szomorú, hogy te magadtól erre nem voltál képes, csak rögtön hazugozni, leugatni azt, aki beíta neked, tudatlan hüly.egyereknek a tutkót, ANÉLKÜL, HOGX ARRA VETTED VOLNA A FÁRADTSÁGOT, HOGX LEGALÁBB UTÁNANÉZZÉL.

Ennyi önállóság nem volt benned, csak hülye agyatlan droid módjára ugattál le mindenkit, aki istencsászárodra rosszat mert szólni.

tipikus agyatlan fidesznyik, erre futja csak

2011. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

""Ha figyelemmel kísérted volna a napi politikát,amikor beléptünk az EU-ba,akkor tudnád,hogy igaz,amit az autópálya építéssel kapcsolatban írtam.

Az MSZP sem vette bele,de Orbán feljelentett az EU-nál a kormányt,és szerepeltetni kellett az államháztartás kiadásai között. Emiatt megnőtt az államháztartási hiány. Amikor itthon szemére hányták Orbánnak,hogy a Fidesz sem vette bele az autópálya építés költségét,akkor Orbán azt válaszolta,hogy nekik nem is kellett,mert akkor még nem voltunk az EU-tagja.

Ha van időd és türelmed,akkor a neten biztosan találsz erről linket. Nekem erre sem időm sem kedvem.""

Ez az egesz autopalya dolog egyaltalan nem szamit az allamadossagnal.Mert az adossag az adossag es az allamhaztartasi hiany.En ezzel az elobb csak annyit akartam mondani hogy az elso felhasznalo azt mondta hogy a 2002es hamis az autopalya miatt es ez nem mgaz.

2011. szept. 5. 19:12
 14/17 anonim válasza:
3002re xd
2011. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bár mikor ,mivel manipulálják a "zárszámadást".

A városokat,településeket ellehetetlenítik nincs munka ,nincs pénz!!

Az államadósság csak egy dolog , emberek kerülnek az utcára

nem 1 nem 2!!! Az orbánisták ezt engedik nem tesznek semmit!!!

2011. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tesznek semmit?Start munkaprogram varhatoan 200ezer uj munkahely.
2011. okt. 4. 20:30
 17/17 anonim ***** válasza:

VÁRHATÓAN!!!Várhatunk rá....

El telt egy kis idő és idáig mennyi ÚJ mkhely jött???

Rengeteg a megszűnt mkhely, amelyről nincs infó!A választásokra nagyon jó szélhámosság volt most már tenni kéne valamit az orbánistáknak. A kormányátalakítást nem kell elhúzni januárig,-megint egy kifogás, aztán az ismételt gazd.vállságra fognak hivatkozni.Így ki lehet húzni a hátralévő kis időt, aztán megint kábítják az embereket! Várom a kormány hitelfelvételét (esetleg a kínaiaktól!!),hogy mikor jelentik be,-pénzt csak pénzel lehet csinálni!!

Ez az egypártrendszer!

2011. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!