Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikorra fog az allamadossag...

Mikorra fog az allamadossag ujra a 2002-es szintre lecsokkenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 2. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kormány tartja a szavát, akkor tíz éven belül.
2011. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
A 2002-es is hamis volt,mert a Fidesz nem számolta el benne az autópálya építés költségeit. Így az "szebb" lett,mint a valóság. Egyenlőre az egykulcsos adó miatt 4-500 milliárddal nő évente. Ha így folytatják,akkor soha nem lesz kevesebb.
2011. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt megis hogy gondoltad?Hol a bizonyitek arra amit mondtal ,ez csak puszta kitalacio sot ragalmazas.Azt tanacsolom maskor ne irj ijen marhasagokat irsz.En azert tettem fel ezt a kerdest hogy kielegito valaszokat kapjak.
2011. szept. 2. 12:41
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Ha a válaszadókat rögtön letámadod és rágalmazással gyanusítod, akkor nem hiszem, hogy valójában érdekel is téged amit kérdezel..:)

Az "ijen" szó pedig ly-al írandó.

2011. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ahellyett hogy a kerdesre valaszolnal folosleges dolgokat irogatsz.Ne masokkal foglalkozz hanem a kerdesre valaszolj.Ha valaki olyan dolgokat mond mind az a felhasznalo akire azt mondtam hogy ragalmaz az tamassza ala a feltetelezeseit es NE ALLITSON VALOTLAN DOLGOKAT.A tobbieket kerem valaszoljanak a kerdesre.
2011. szept. 2. 13:09
 6/17 Alv!n ***** válasza:
43%

Te aztán biztosan tudod kérdező,hogy csak egyszerű rágalmazás volt-e vagy igaz..


Ejj..ez a narancsköd.

2011. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 20 év teljesítményét látva soha.


Ökörköri

2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kikerem magamnak ezt az agyatlan fidesznyikot.kerek egy linket errol az autopalya dologrol vagy neveket akiket etartoztattak vagy valami konkret bizonyitekot es bizonyitek alatt nem egy nepszabadsag cikket ertek.Addig nekem ez csak ragalmazas marad.Amugy ha van is ilyen akkor mar az a felhasznalo kellett volna szolgaltatnia aki kezdte ezt az egesz alaptalan ragalmazas dolgot.Bizonyitekot varok tovabbra is es addig johettek barmivel en nem fogom elhinni es ha az a dolog sert masokat akkor az ragalmazasnak szamit akar elfogadjatok akar nem.

Szeretem mert a kerdesemre meg senki nem adott erdemi valaszt csak ilyen olcso sertegetesekkel jott mindenki.Valaszokat varok a kerdesemre vegre.Aki nem tud az ne irjon.

2011. szept. 3. 12:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha figyelemmel kísérted volna a napi politikát,amikor beléptünk az EU-ba,akkor tudnád,hogy igaz,amit az autópálya építéssel kapcsolatban írtam.

Az MSZP sem vette bele,de Orbán feljelentett az EU-nál a kormányt,és szerepeltetni kellett az államháztartás kiadásai között. Emiatt megnőtt az államháztartási hiány. Amikor itthon szemére hányták Orbánnak,hogy a Fidesz sem vette bele az autópálya építés költségét,akkor Orbán azt válaszolta,hogy nekik nem is kellett,mert akkor még nem voltunk az EU-tagja.

Ha van időd és türelmed,akkor a neten biztosan találsz erről linket. Nekem erre sem időm sem kedvem.

2011. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: még maga Orbán sem tudna neked érdemi választ adni a kérdésedre,mert nem lát a jövőbe ő sem. Legfeljebb az óhajait tudná elmondani.
2011. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!