Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit csinálok rosszul a csóknál?

Mit csinálok rosszul a csóknál?

Figyelt kérdés
Én vagyok túl visszafogott vagy a párom túl erőszakos?Csók közben általában az ő nyelve van az én számban (ami elég hülyén is hangzik),fordítva még nemigen volt...Azt is érzem,hogy nem túl jó a technikám...Mit tegyek hogy változtassak?
2009. márc. 27. 18:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

szia nem akarlak megbántani de valószinűleg akkor télleg nem szeret vagy legalábbis nem "úgy" ahogy te őt..szerintem mások a "céljaitok" vicces de nagyon sok minden kitud derülni egy ilyen kis ártatlan csókolozásból ám...ha már így van az elején...gondoldd csak mi lesz a sexnél.és az már egy igen csak egy tágasabb fogalom.ott már nem hiszem h ennyire el fogod nézni a dolgot.beszéldd meg vele ezt és ha nem változtat akkor szerintem keress megfelelöbb partnert

szia

pus(lány17)

2009. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!