Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit csinálok rosszul a csóknál?

Mit csinálok rosszul a csóknál?

Figyelt kérdés
Én vagyok túl visszafogott vagy a párom túl erőszakos?Csók közben általában az ő nyelve van az én számban (ami elég hülyén is hangzik),fordítva még nemigen volt...Azt is érzem,hogy nem túl jó a technikám...Mit tegyek hogy változtassak?
2009. márc. 27. 18:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úristen,hogy került ide a kérdésem?:DPolitika?Pártok?Kormányzás?:DMax irányítani akarok.xD
2009. márc. 27. 19:00
 2/11 anonim ***** válasza:

A modik ugyis át rakják majd a megfelelő helyre a kérdést :)


Kérdezd meg a párodat h hogyan szeretné h csókolj,vagy próbáld átvenni az"erőszakos technikáját" és uttána kérdezd meg h milyen volt :)

2009. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom, akkor tulajdonképpen a barátnőd smárol Téged, Te meg hagyod - végülis...

A csók kölcsönös, tehát neked is kellene valamit dolgoznod a nyelveddel az ő szájában.

2009. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nem.:)Én vagyok a leányzó.:)
2009. márc. 27. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, nem írtad!

Szerintem csavarodj rá a nyelvére, mint a kígyó és bűvöld el csókjaiddal.

:)

Sok sikert!

2009. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd a fickó. Egy fiú csak akkor csókol így ha előjétéknak tekinti a dolgot. Talán még annyi lehet a megfejtés, hogy rettentően béna a fiú ezen a területen.
2009. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg a pasinak, hogy nem a hangszáladat kell csikiznie a nyelvével, és kezdjétek lassabban, gyengéden.

Akkor nem lesz ez, utána pedig mehet a csók, ahogy akarjátok.

2009. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szeret-e...Mindenesetre én őt nagyon.És ha ez számít,kettőnk közül én vagyok a kevésbé tapasztalt.:):$
2009. márc. 28. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy csókolsz mint ahogy kiválasztod a legmegfelelőbb helyet a kérdésed feltevésére, akkor szerintem inkább vágasd ki a nyelved.
2009. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy került ide a kérdésem,de azt sem,hogy ki vagy te (vagy kinek érzed magad)hogy emiatt megszólj...Szerintem önkéntes a válaszadás minden kérdésre,senki nem mondta,hogy írj.Értelmes választ várok,nem bunkózást.
2009. márc. 29. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!