Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyurcsányt a gonosz tetteiért...

Gyurcsányt a gonosz tetteiért lecsuknátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
10%

Mit értesz gonosz tetteken? A "gonosz tett" nem jogi fogalom. Lecsukni bárkit is csak bűncselekmény elkövetése miatt lehet. Viszont addig, amíg bíróság jogerős ítéletben meg nem állapítja a bűncselekmény elkövetését, minden állampolgár ártatlannak tekintendő!!!


erhnn


"Gyurcsánnyal szemben azonban nem egy büntetőeljárás zajlik."

Felsorolnád ezeket? Csak egy olyat mondjál, amelyben valamilyen bűncselekmény elkövetésével az ügyészség meggyanúsította. Mert ugye a meggyanúsítást és a büntetőeljárás megindítását a meggyanúsítottal közölni kell, ilyesmi pedig még nem történt.

Nem beszélve arról, hogy ha valakit meggyanúsítanak, az nem jelenti azt, hogy az illető valóban el is követte azt a bűncselekményt (lásd a móri mészárlást, pedig ott jogerős ítélet is született).

2011. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány megmondta világosan: Ő nem a politikából gazdagodott meg,sőt a politikával kapcsolatban csak veszített.Ellentétben Orbánnal és társaival.

Most is olyasmit próbálnak a nyakába varrni,ami ténylegesen létre sem jött,de sajnos az üres fejekben még sokáig cseng-bong,visszhangzik a "Gyurcsány a hibás"népbutító Fideszes jelmondat.

2011. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

Ne sajnálkozzatok már olyan nagyon azon a Gyúrcsányon mert már így is majdnem sítógörcsöm van.

OH boldog kor hova lettél,melyben még lehetett látni a békésea tüntetőket amint lövik gumi golyóval,ahol lehetett látn rendőrők által földretepert ,s ott rugdalt védtelen embereket,másoknak véresre lőtt oldalát,s az a rendőrdandártábornok aki ezt az egészet irányította

1 000 000ft.-ot kapott ezért adicséretes "munkáért" a ti drága Gyurcsányotoktól aki aztán szépen megteríttetett magának valamelyik vendéglőben ,halat zabált és arról tartott kiselőadást,hogy azt hogy kell elkésziteni s aztán megzabálni ( Istenem! legalább egy szálkát hagy tál volna benne,hogy akadt volna a torkán.)Hát arra emlékeztek-e még,hogy sokan kaptak 10 és 101 millió forint végkielégítést mig tömegek rágják a küszöböt éhségükben.söt olyan is akadt aki 100 millió forintot kapott.- Isten soha ne legyen irgalmas ahoz se aki adta meg ahoz se aki elfogadtaa!És ez az élet nincs már. Sajnáljátok.Ugye milyen kár. Kár?????

2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 búvárharang válasza:
88%
Amit egy ember írt, felsorolta Orbán bűneit, az a fele RÁGALOM. Ellenben gyurcsánynak van elég sok a rovásán. Mo.-n az adósságot DUPLÁJÁRA növelte, 80% ig eladósította az országot. egy csomó hűtlen kezelés, ahol lakik kastély, azt is ellopta! Azzal a hülye dumával, hogy aki ellen nincs bizonyíték, ártatlan azzal meg nem kell jönni. Hallottál már olyanról,, hogy valaki eltünteti maga után a bizonyítékot?? -,- ráadásul 1 csomó tanú van, aki látott papírokat, adatokat, de mivel nem tudja bizonyítani nem tud vele mit kezdeni. Jah és a kérdésre: Életfogytiglanig nehéz fizikai közmunka, napi 2X-es étkezés mellett. Akkor talán megtanulná a dolgokat!
2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
11%

Búvárharang!


Ezt az emailt küldted nekem: "Te egy nagyon nagy téveszmében élsz, és hogy ennek a nem nevezném

embernek a pártját fogod, az téged minősít."


Megmondanád, hogy a hozzászólásomnak melyik része az, amellyel Gyurcsány pártját fogtam?

Téveszmében nem én élek, hanem azok, akik azt gondolják, hogy egy jogállamban érzelmek alapján bárkit is el lehet ítélni.

2011. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
16%

Olvasva ezeket a kommenteket,csak csodálkozok.Hogy Gyurcsány mit tett,vagy nem tett,azt hálistennek nem Ti(és én se) döntöm el.Ami büntetőeljárás jelenleg ellene folyik,az egy koncepciós per,Orbán megrendelésére,aki gyűlöli Gyurcsányt.Hogy miért?1.Mert magasabb nála.2.Mert feltörülte vele a stúdió padlóját,az emlékezetes tévé-vitában.3. Mert saját erejéből gazdagodott meg.(tudom,privatizációból.De ez bűn? Csak ő? Mert valakinek esze van,ismeretsége van,mer vállalkozni? Általában a gazdag emberek így kezdik!Lusta,buta emberek ritkán gazdagszanak meg.)

4. Mert győzött egy választáson, Ő ellene ! 5.Mert normális ember,hibáival,erényeivel,mig....

Gondolkozzatok emberek,gondolkozzatok!

2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
Engedek a felszólításnak: gondolkozok.És le is írom amit gondolok.Azt hogy valki kivel szimpatizál ,az a melléállás azt a valakit minősíti ia. Engem,és merem állítani sok más jóizlésű,erényhez ragaszkodó embert már nem csupán az az aljasság háborit fel amiket elkövettek a nyolc év alatt,hanem az a bárdolatlan pofátlanság,hogy bűnösségük után még a van képük a szinenmaradni s úgy tenni mintha semmi se történt volna.Fokozva ezt azzal hogy még ők akik aljasságot halmoztak aljasságra,még ők oktatják ki a mostani kormányt,akik bukást bukásra halmoztak,ahelyett,hogy hallgatnának,mint aki bent ment ki.
2011. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Kedves Bíró Miklós!


„Engedek a felszólításnak: gondolkozok.És le is írom amit gondolok.Azt hogy valki kivel szimpatizál ,az a melléállás azt a valakit minősíti ia. Engem,és merem állítani sok más jóizlésű,erényhez ragaszkodó embert már nem csupán az az aljasság háborit fel amiket elkövettek a nyolc év alatt,hanem az a bárdolatlan pofátlanság,hogy bűnösségük után még a van képük a szinenmaradni s úgy tenni mintha semmi se történt volna.Fokozva ezt azzal hogy még ők akik aljasságot halmoztak aljasságra,még ők oktatják ki a mostani kormányt,akik bukást bukásra halmoztak,ahelyett,hogy hallgatnának,mint aki bent ment ki.”


Fenti szösszeneted meg téged minősít. Csak vagdalkozás, semmi tény, de már kikiáltottad őket bűnösnek. Hagyd meg ezt az igazságszolgáltatásnak, és ha majd valakit elítélnek, arra mondhatod, hogy bűnös.

2011. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Kár erőlködni Gyurcsány ellenzői!

Naponta találkozom olyan emberekkel,akik újnál újabb

rémtörténetekkel állnak elő Gyurcsánnyal kapcsolatban.

Mikor megkérdezem,hogy honnan veszi,ilyen szöveget nyomnak:

Én is úgy hallottam,Dzsakartai újság megírta,haverom amerikai ismerősétől hallotta,stb.stb.

Lényeg,hogy minél messzebbről hazudják az információt!

Na,ebből egy biztosan megállapítható - beindult a Fidesz hazugsággyára.Szerintem ki van adva,hogy mindenhol terjeszteni kell ezeket a bizonyíthatatlan rémmeséket,mert,ha utólag ki is derül,hogy hazugság volt,akkor is az első(hazug)verzió marad meg az emberekben.Az emberek jórészt így működnek és a Fidesz propagandistái ezzel tisztában vannak.

2011. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 17:05-nek

KIknek az agyát akarod kimosni? Mert aki nem tökhülye az emlékszik minden "demokratikus" cselekedetükre:rugdosás,kardlapozás,szemkilövés gumigolyóval,lopás,csalás,offsorozás,hazudozás... (ezt gyurcsány is mondta,hivatkozva rá,mint becsületességre.)

05-12 21:32-nek

Tárgyi dologra igyekeztem felhívni a figyelmet,amit te és a hozzád hasonló,valóságot kiforgatók mondhatnak szösszenetnek,az igazságban levők talán majd óvva-intésnek neveznek.

MINDENKINEK: Amikor Gyurcsány tart pártjának beszédet,vegyétek észre kik vannak ott. Ne a fejük elejét,inkább a tetjét nézzétek. Őszek. És ezcsupán az idős kort jelenti,NEM a becsületet,a tisztességet.Közülk sokan éltek mág Rákosi és Kádár idejében is.Ők a volt komcsik,akik magas fizetést kaptak akkor,és most az szerint magas nyugdíjat. Csak az érdek hajtotta őket akkor is,és most is. Kádár mondta: "egy kezemen meg tudnám számolni,hány kommunista van a párttagok között.Csak a húsosfazékhoz jutás miatt párttagok,nem az elvhűség miatt." Ha a köv. szavazásnál újra a ROSSZ kerül a kormánykerékhez,nem kell,hogy mondja valaki:"verd meg Isten Magyarországot". Saját "fiai" vereték meg! Más kérdés ha valami puccs útján kerülnek vezetőszékbe a sátánfiak,Sátán által. Mert ugye tudható,ezektől minden aljasság kitelik. Naponta buknak le tolvajok,s ez nem valakinek a hangja. HÍREK

2011. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!