Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért pontoznak le, ha nem...

Miért pontoznak le, ha nem vagyok jobbikos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 18:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17:31

16 évesen nem nagyon kéne belefolynod a nagyok dolgába :) főleg, hogyha ennyire látszik a butaság már az írásodon is


Na félre a személyeskedést, szeretnék feltenni hozzád egyetlen kérdést...

Gondolom, ha a Jobbikot nem szereted, akkor van olyan párt is, amelyikkel szimpatizálsz. A kérdésem az lenne, hogy a szimpatizáns pártod mit tesz az általad még nagyon emberszámba se vett(macskakörömmel jelezted) cigányok megfékezésére?

2011. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves kolopele!

Nos lehet hogy feketébb a bőrőd színe a seggeden mint az enyémen???Ha fehér vagy akkor nagyon sajnállak hogy nem látod a lényeget!Itthon él a rasszizmus és élni is fog!!!Hogy odavannak egyesek hogy jaj szegény cigányok...Én mit mondjak ha őmiattuk nemtudom normálisan élni az életem???Leulsz a vonaton melléd szotyiznak közben csunyán ordibálnak és még büdösek is!!!(tisztelet a kivételnek).Lehúznának ,ha egyedül van a z ember akkor össze is vernének egy marék apróért.Nagyon nagy probléma ez a romakérdés idehaza!!!Belőlünk élnek!!!Mi segélyezzük őket!!!Minket rabolnak ki este hazafelé a munkából!!!Valaki válaszolna Nekem hogy miért van az hogy a börtönök és a fegyházak 90%-ka sötétebb bőrű?Én sajnálom a gyöngyöspatai fehéreket!!!Megvédték volna magukat és megkötik a kezüket!De nembaj mert ha látok egyenruhában mászkáló gyakorló rendőrőket,tűzoltókat,iskolásokat,munkásokat akkor majd mindig kihívom majd rendőrőket mert félni fogok tőlük!

Alig várom azt hogy akárkit megölhessek a saját területem ha betörnek mert akkor kirakok egy marék rezet az udvarra majd építek egy vadászlest és indulhat a vadászat!!!

2011. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%
Tudod, nálam dolgozik 10 roma, mert mint nagyvállalkozó dolgozom. De erről már olvashattál. És tudod ez a tíz ember semmivel nem különb mint bármelyik értelmes, művelt ember. Tudod, én meg láttam nem egy rossz arcú fehér embert már, vagy akár jó példa erre a Móri mészárlás, vagy szerinted azok csak fehérnek álcázott romák voltak? Azért az érdekes, hogy ha fehér ember támad meg romát az rendben van, de ha fordítva............Egyébként tényleg barna a fenekem néha, de meg szoktam törölni olyankor. Amúgy meg ritkán megyek bárhova is kocsi nélkül, a fogadott testőreim pedig mindig ott vannak ha veszélyesebb környékre megyek, a házamat is őrzik, úgyhogy én nem félek, és a családomat is védem. Ha nagyon félsz, fogadj magad mellé te is valakit, vagy tanulj meg egy küzdősportot. Ha valaki alul iskolázott, és mély szegénységben él, az valószínű hogy bűnöző lesz, de ennek a bőrszínhez nem sok köze van.
2011. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Örülök neki hogy foglalkoztatod őket!

De válaszolnál nekem egy kérdésre?A börtönökben és a fegyházakban miért több a barnabőrű???

Képzeld Én dolgoztam sok romával(nem dolgoztatom őket) és a személyes tapasztalatom az ha van munkalehetőség akkor azt se nagyon használják ki!!!(természetesen tisztelet a kivételnek) . Én ha válalkozásom lenne barnább bőrűt csak akkor alkalmaznék ha felvennék egy embert aki egész nap csak őket ba...tatja.

Hogy miben mások mint Én???nos a bőrük színe!Én akarok és szeretek is dolgozni!Láttam olyan romákat akik csak azért szülik meg a gyereket hogy felvegyék utánuk a zsetont amit elisznak el cigiznek közben a gyerek éhezik majd őket küldik idővel a boltokba lopni!

2011. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mert akik alul iskolázottak és szegényebbek, azok elsősorban romák. Ha kis koruktól fogva tanítanák őket, nagyobb esély volna az integrálódásukra. Csakhogy amit otthon látnak csak a bűnözésre elég. Ezen kellene változtatni. A bőrszín alapján pedig ne ítélkezz, a négernek is más a bőrszíne, mégsem bűnöző mind, sőt a legtöbb egyetemeken nagyon sok Indiából jött hallgató van, baj csak az itt született falusi cigánysoron élőkkel van. Olyan ez mint Amerikában a gettó. Volt már részem látni sajnos.
2011. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
igen tanítani kéne kiskoruktól fogva!Ha jól tudom tankötelezettség van Magyarországon!Itt nem azzal van baj hogy cigánysorokba taszítjuk őket(pedig nem is).Itt a hozzáállásukkal van a gond!Általában nem szeretnek dolgozni ,mert hideg van vagy meleg, vagy éppen esik az eső,ha a gyerek lóg az iskolából akkor tesznek rá...Sok helyen nem lenne rasszizmus ha kulturáltan tudnának utazni a buszokon,vonatokon , a munkát nem linkelnék el és bandákba verődbe nem kötekednének és nem fosztogatnának.(tisztelet a kivételnek)
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!