Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért pontoznak le, ha nem...

Miért pontoznak le, ha nem vagyok jobbikos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 18:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Mer ha nem vagy "a párt" szimpatinzánsa, akkor esküdt ellenség vagy!
2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg hülyeség a pontozás ezen az oldalon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Amúgy sem attól hazafi valaki, ha a másik oldalon állót csak lehülyézi, szajkózza az összeesküvés elméleteket, illetve Trianonos pólóban verekszik. Ha ennél többre nem képes, akkor ő is Taigetosz+-nak minősül (remélem, önkiszolgálóvá válik Taigetosz ezeknek).

2011. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
Már le is vagyok ismét pontozva. Nagyon helyes. Nem itt a gy.k. - n kell megfelelni senkinek, hanem az életben. Amúgy meg a jobbik egy agresszív mocskos bagázs, épp most támadták meg Gyöngyöspatán a romákat. Persze ők az ellenkezőjét állítják. El kellene már a kormánynak végleg intézni ezt a csürhét. Amíg a polgárőrök voltak ott nem volt semmi, csak ahogy megérkezett a véderő. Demokráciában nincs helye a gyűlöletkeltésnek és a félelemnek. Persze van néhány hely ahol intézkedni kellene roma ügyben is, de ezt igazából a jobbik fújta fel ilyen szintre. Több jobbikos van mint roma, úgyhogy ha van cigány bűnözés, akkor van jobbikos bűnözés is. Elég kimenni egy Fradi meccsre, ott is van rengeteg.
2011. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
kolopele - nem kell a Jobbik, hogy tudjunk, létezik a cigánybűnözés is. Fradimeccsen meg a huligánok szoktak kárt okozni, nem értem, mi köze lenne hozzá a Jobbiknak. Amúgy meg mintha Torgyán lett volna oda a Fradiért... .
2011. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

Mert itt ez a szokás.

ne foglalkozz a pontokkal, úgysem jelent semmit, csak azt, hogy mennyire vagy Jobbikos.

2011. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Én kb. 2-3 hete irogatok a politika témakörbe. azóta 83%-ról lementem 63%-ra. ilyen ez a popszakma.
2011. ápr. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Azért, mert sok az értelmi fogyatékos, aki azt hiszi, hogy ezek a kezek azt jelentik, hogy melyik válasz mennyire tetszik. Holott nem, azt jelentik, hogy mennyire hasznosak. Aki ezt nem fogja fel, arra tényleg csak azt lehet mondani: értelmi fogyatékos.

Volt egyszer egy olyan kérdés, hogy miért vannak betiltva a drogok, vagy valami ilyesmi. Ott azok lettek felpontozva, akik előadták, hogy a "drog nagyon veszélyes", "ez a törvény, fogadd el", stb. Meg volt egy kérdés, hogy szerintem mi a veszélyesebb, a fű vagy az alkohol. Beírtam, hogy egyformán veszélyesek. Erre a sok értelmi fogyatékos lepontozott. Mert ők azt hiszik, hogy ez lájk meg diszlájk, mint a fészbuk.

2011. máj. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért ,mert a jobbikos nem szociális és nem is liberális! :)
2011. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
52%

Érdekes, hogy általában nem azt látom itt hogy, "hülye fidesz" meg azt, hogy "hülye mszp" hanem azt hogy "hülye jobbik"... ez azért elgondolkodtató, ja és egyébként a cigányok is megérik a pénzüket!!!


Egy 16 éves srác


Ui.:Cigány alatt a bűnöző életmódot folytató, semmire kellő "embereket" értem...

2011. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%

"Érdekes, hogy általában nem azt látom itt hogy, "hülye fidesz" meg azt, hogy "hülye mszp" hanem azt hogy "hülye jobbik"... ez azért elgondolkodtató"


Szerintem is. Ha ennyien mondják, akkor lehet, hogy van benne valami, nem...?


"Ui.:Cigány alatt a bűnöző életmódot folytató, semmire kellő "embereket" értem..."


Akkor miért nem azt írod, hogy a "bűnöző életmódot folytató, semmire kellő "emberek" is megérik a pénzüket"?

2011. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!