Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesznek tényleg ez a...

A Fidesznek tényleg ez a legfontosabb? Vármegye, új zászló stb.

Figyelt kérdés
Most komolyan nekik ez a legfontosabb, hogy ne megyéink, hanem vármegyéink legyenek, meg bekerüljön a címer a zászlóba, meg ne Magyar Köztársság legyen, hanem Magyarország??? Mintha nem lenne teljesen mindegy, arról nem is beszélve, hogy pl. az összes zászló cseréje milliárdokba kerülne. Ennyire nyomot akarnak hagyni? Szerintem nem ilyen badarságokkal kellene.
2011. ápr. 9. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egy ember dolgozik a kormányban, segíti a miniszterek és a képviselők munkáját, így juthat idejük sok mindenre, az, hogy erre is jutott idejük, nem zárja ki, hogy másra nem futja.

Mellesleg mennyi időt rabolt el az, hogy a vár szót elé írták a megye szónak az alkotmánytervezetben?

Miért kellene lecserélni minden zászlót? Amúgy is kopnak, folyamatosan cserére szorulnak, így ráérnek kivárni, míg kikopnak a régiek. Újakra már csak azért sincs szükség, mert elég a régiekre rávarrni a címert.


Én értelmetlennek találom a kérdést.

2011. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, elég demagóg a kérdés.
2011. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Aki azon akadt fenn, hogy nem mentem el szavazni, annak mondom:

1. Tudtommal ebben az országban nem kötelező elmenni szavazni.

2. Én ezzel fejeztem ki a véleményemet a politikáról, ugyanis jelenleg nincs olyan párt, amit érdemesnek tartanék az ország vezetésére.

3. Ha szavaznék, az olyan lenne, mintha tele tárral oroszruletteznék: akárkire szavaznék, idővel szerintem biztos megbánnám.

4. Szerintem az sokkal nagyobb baj, ha valaki úgy szavaz, hogy azt se tudja mire szavaz, csak szavaz, mert pl. azt mondta XY, hogy arra kell.

2011. ápr. 11. 20:19
 24/26 anonim ***** válasza:
Az ajánlószelvényedet legalább leadtad?
2011. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%

Azzal , h nem mentél el szavazni semlegesnek deklaráltad magad a következő 4 évre.Kivontad magad a vélemény nyilvánításból és a politikai állásfoglalásból.

Az hogy egyik párt sem felel meg a Te kifinomult igényeidnek ,nem magyarázat.Mégis mit tettél már le az asztalra,amiért cserébe ekkora elvárásaid vannak?

Tegnap szavaztak ezekről a dolgokról és ami várható volt elutasították a vármegye elnevezést és a címert is a zászló közepéből.

Nem ez a legfontosabb nekik .Csak neked .Mert ennyit bírsz felérni ésszel. Sok más fontos döntéseket is hoznak , amikhez nem tudsz hozzászólni. Ezt pedig azért vetik fel, h legyen olyan is amit Te is értesz és amibe Te is beleköthetsz.

Ha neked mindegy , h Magyar Köztársaság vagy Magyarország akkor már meg se kell szólalj mert nem fogod fel a különbséget és annak a jelentését.

Szerintem Te egy bánatos szoci provokátor vagy és csak azért dobtad be ezt a kérdést , h jól lepontozhass mindenkit.

Ha pedig problémáid vannak a mindennapi életben ,akkor azzal foglalkozz ,ne pedig itt szítsd a hangulatot,mert attól nem fognak megoldódni.

2011. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Orfeus ***** válasza:

04-11 16:25 Teljesen támogatom a hozzászólásodat.


Továbbá, mind1 melyik oldalhoz tartozik az ember, tudjuk, hogy mindeggyik politikus csak pénzt akar az országból. Nem mind1 hogy ezt mivel akarja elérni? Nagy MSZP-sek mi volt az a havi 500.000 ft plusz jövedelem olyan munkahelyről ahova be se lépett még? Mi volt a 100.000.000-os végkielégítés, előtte meg az 50.000.000-os? utána meg visszaveszik az embereket?


Nézzetek már hülyének komolyan... Teljesen tönkretette az a zsidó az országot, aztán nem bírta, jött a másik okos...


Sok dologban rosszul cselekszik a fidesz, de ti sem tudjátok hova vezet, csak találgattok. Részemről a 4 új börtön, és az egyre több rendőr igenis tetszik.. Nektek miért nem? Gyurcsánypapa leszarta ha bárkit kinyírtak... Csak a szája járt... Orbán csinál is valamit ez ellen...


Mind a 2-nek megvan a jó és a rossz oldala, és nem csak ezzel foglalkozik a Fidesz, gondolom amit hallotok azt írtátok ide, kéne nézni egy kicsit az oldalukat is okosak...

2011. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!