Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesznek tényleg ez a...

A Fidesznek tényleg ez a legfontosabb? Vármegye, új zászló stb.

Figyelt kérdés
Most komolyan nekik ez a legfontosabb, hogy ne megyéink, hanem vármegyéink legyenek, meg bekerüljön a címer a zászlóba, meg ne Magyar Köztársság legyen, hanem Magyarország??? Mintha nem lenne teljesen mindegy, arról nem is beszélve, hogy pl. az összes zászló cseréje milliárdokba kerülne. Ennyire nyomot akarnak hagyni? Szerintem nem ilyen badarságokkal kellene.
2011. ápr. 9. 14:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ez nekik a legfontosabb, hiszen sürgősen restaurálni kell a Horthy-korszakot, a dzsentrikkel meg a cselédekkel. Azért lihegnek vele ennyire görcsösen, mert ha nem igyekeznek eléggé, elpárolog a 2/3-os támogatottságuk, és beleesnek a saját csapdájukba: az ellenzék naponta az arcukba fogja vágni, hogy nem legitim, amit művelnek. Csakúgy, mint ahogyan ők tették 8 évig az előző kormányokkal.
2011. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

Tudjuk,milyen sok pénze van az országnak, muszáj valami baromságra elszórni...


De ti szavaztátok meg a Fityeszt, most mire ez a sipákolás? Megmondtam, hogy ez lesz...

2011. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ki az a "ti"? Én nem rájuk szavaztam és másra sem, úgyhogy én azt szidhatok, akit akarok, főleg ha okot is adnak rá, mint most II. Orbán király és udvara. Azért írtam így, mert gondolom ez lesz a következő lépés, hogy bevezetik a királyságot vagy valami hasonló.
2011. ápr. 9. 14:45
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
Jó, akinek nem inge...tudják akikre vonatkozik...
2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem a leg, de ez is fontos, ugyanis ezek nemzeti érdekek, nemzeti hagyományainkat támasztja fel, a köztársaság meg csak formaiság.
2011. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%

ez

ehhez értenek

meg ahhoz, hogy tömjék a saját zsebüket, meg hogy kedvezzenek maguknak


kipukkadt a szappanbuborék, lövésük nincs mihez kezdjenek a gazdasággal

2011. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Muszáj ezt csinálniuk a hatalom fenntartása érdekében.Ugyanilyen látszatintézkedések voltak 98 és 2002 között.
2011. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert ezt fújja fel a média még nem csak ezt csinálják. Ráadásul a vármegyéről már hetek óta lemondtak.

A Magyarország elnevezéssel meg továbbra sem értem mi a baj, eddig is így hívtuk magunkat.

2011. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Magyarország helyett majd Orbanisztán lesz az új hivatalos elnevezés
2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 doboszoli ***** válasza:
67%

Ma 14:48

Ha végeztél a házad felépítésével, és annyi pénzed maradt, ami vagy a fűtésszerelésre, vagy a külső színezésre elegendő, melyiket csináltatnád meg előbb?

2011. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!