Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A cukor ára az egekben, s...

A cukor ára az egekben, s csak emelkedik. Csak nekem tűnik igy vagy a média nem akarja észrevenni?

Figyelt kérdés
Most 300 körül van,de heteken belül 400 lesz,s ott se lesz megállás.
2011. febr. 19. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem épp ma tűnt fel, mert 1 hete még 250 volt ma már 315!

"de mivel abból se használok sokat az se kell, se kenyér. Egészségtelen" A kenyér egészségtelen? te hülye vagy?

2011. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 BlackSword ***** válasza:

Sverdans!!!

Te hol láttad??? Mert én ma már láttam 365-ért is...

2011. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kellett nekünk a cukor ágazatunkat felszámolni. Bizonyára valakinek ez is megérte. Bár hallottam már olyat, hogy magyar, magyarnak farkasa.


Ökörköri

2011. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha kibírod napi egy szelet kenyérrel, az nem olyan ártalmas, de tele van szénhidráttal. Nem tudom hogy nem tudod, de a kenyér igenis egészségtelen. Az életmódváltás első lépése a kenyér és a cukor elhagyása
2011. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért megy fel a cukor ára, hogy legyen mire hivatkozni, mikor majd az összes cukrozott élelmiszer árát felviszik.
2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a cukor nem létszükséglet, illetve "kicsit" tovább kitart egy kiló cukor, mint egy kiló kenyér.
2011. febr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos emelkedik, lehetne olcsóbb is, magyar is, de nekünk hagyni kellett hogy tönkretegyék a magyar cukoripart,majd amikor már a padlón volt, utolsó rúgásként az összes előállító üzemet felvásárolták a külföldi cégek,hogy nehogy véletlenül magunknak is előtudjuk állítani, mert az nekik nem éri meg, hogy mi majd saját magunknak termeljük meg, mert akkor nem az ő országaikba vándorolna a pénzünk, hanem ha a pénz bent forogna határon belül, talán javítani tudnánk a közegészségügyön vagy amin akarnánk... Nos,lényeg lényeg, nem csak a cukorral lesz így, és a média sem fog vele foglalkozni, mert úgy sem fogják hagyni hogy foglalkozzanak vele...

(Itt bármelyik rendszerváltás utáni kormányt lehet hibáztatni, mivel fokozatosan zártak be ezen okok miatt, és vagy nem vették észre, vagy nem akarták/engedték észrevenni hogy mi megy.)

2011. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
50%
Ez a FIDESZ hibája. Mondjuk a többi se jobb.
2011. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!