Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hová tűnt el a jobbik?

Hová tűnt el a jobbik?

Figyelt kérdés
Csak én vettem észre,hogy mióta bekerültek a parlamentbe szinte megnyilvánulásuk se volt?Nem ezt ígérték.
2011. febr. 6. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak te vagy ennyire tájékozatlan.
2011. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor meséld el nekem kérlek,hogy mi történt idáig.Mivel nincs mindig időm TV-t nézni így arra szoktam hagyatkozni amit ismerősöktől hallok.Lehet,hogy te egy huszonéves munkanélküli egyetemista vagy és sok a szabadidőd nekem viszont szerencsére van munkahelyem ahol napi 10-12 órát dolgozok és....Egyszerűen nincs időm.
2011. febr. 6. 09:24
 3/17 BlackSword ***** válasza:
95%

Nem gondoltam volna, hogy majd egyszer én fogok a jobbik mellett linkelni, mert egyébként még mindig nem szimpik, de a jó dolgokat el kell ismerni... Ez a konstruktivizmus...


[link]

2011. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Vannak próbálkozásaik, tüntetnek is néha (bár elég jelentéktelen), illetve elővesznek kemény szavakat, de úgy érzem jobb oldali kormány esetném, ami ráadásul sok nekik tetsző dolgot is végrehajt nem tudnak annyira keményen fellépni, mint baloldali kormány esetén.
2011. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Ne felejsd el, hogy a média mindent megtesz, hogy a Jobbik a lehető legkevesebbet legyen képernyőn.

Kb. 1 hónapja volt erről szó a jobbiknál, hogy havi szinten kevesebb médiaszereplést kapott, mint a megszűnt szdsz.

2011. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Am pl. most tüntettek Lakon az idős néni meggyilkolói ellen, a Károlyi szobornál is tartottak tüntetés, tüntettek Alföldi ellen is. Bentlakásos iskolába akarják záratni a rossz magaviseletű, rossz körülmények között felnövő (cigány) gyerekeket, illetve leakarják lassítani a cigányok népszaporulatát, a magyarokét meg növelni. Kb. ennyi, amit most fújnak :D
2011. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van megnyilvánulásuk, nem is kevés, de iszonyat módon elhallgattatják őket.


a jómúltkorában jegyeztem meg egy másik kérdésnél, hogy a TV2 híradójában Orbán EU parlamenti veszekedése után szépen végigkérdezték az összes parlamenti pártot kivéve a Jobbikot (!). Ez azóta sem változott. Bármi esemény van, mindig így zajlik le: Elmondja a véleményét a Fidesz szóvívő, elmondja az MSZP szóvívő, aztán elmondja az LMP szúvívő. Ennyi.

Ahhoz képest, hogy alig maradt le a második helyről, szerintem ez elég pofátlan hozzáállás. És még csodálkoznak, hogy viccelődtek a székházaik lerombolásáról.

2011. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Azért abba is gondoljatok bele, h ha téged valaki megakarnak semmisíteni, te adnál róluk hírt?

Én am MTV Híradót nézek, ott elég gyakran megszólalnak ők is, igaz, h nem olyan hosszan, mint a kormánypárt, de én onnan informálódok róluk is.

2011. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tényleg pofátlanság,hogy őket nem kérdik meg semmiről se.Az nem lehet,hogy ők nem akarnak nyilatkozni?
2011. febr. 6. 09:53
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne akarnának? Ők is tudják, ha nem elég látványosak akkor az emberek azt fogják hinni, hogy nem csinálnak semmit. Naná, hogy akarnak nyilatkozni. Négy év múlva is be akarnak kerülni. De ezt a két nagy párt, akinek a kezében van a média, is tudja. Még azt is kinézem belőlük, hogy megkérdezik őket, csak nem vágják be.
2011. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!