Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi ideje van még a mostani...

Hetényi kérdése:

Mennyi ideje van még a mostani kormánynak?

Figyelt kérdés
Kihuzzák a négy évet, vagy idő előtti csere lesz?
2011. jan. 19. 10:37
1 2
 11/18 Bretso ***** válasza:
28%
Az ország többsége, mi? [link]
2011. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shanokk ***** válasza:
61%
Jó most nem akarom a forradalmárokat védeni, de a mediánt belinkelni, nem túl realista és objektív ötlet. Mellesleg vicces, hogy csak Mesterházy és Szijjártó mellet van + :-D
2011. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy választott vezetőink túlnyomó többsége veszít a népszerűségéből. Vagy nem ugyanazt a linket nézzük? A januári felmérés szerintem sokkal brutálisabb lesz.
2011. jan. 19. 17:10
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

14:47


"a mediánt belinkelni, nem túl realista és objektív ötlet"


Indoklás?

2011. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

17:10


"Én azt látom, hogy választott vezetőink túlnyomó többsége veszít a népszerűségéből."


Hol látod?


Amúgy meg hasonlítsuk össze a mostani parlamenti ciklust az előzővel.


Népszerűségi indexek:

2006. márc.: Gyurcsány 53%, Orbán 47%.

2006. dec.: Gyurcsány 36%, Orbán 43%.


2010. márc.: Gyurcsány 19%, Orbán 45%.

2010. dec.: Gyurcsány 21%, Orbán 47%.


Na most ha az előző kormány nem bukott meg, pedig tényleg gyors népszerűségvesztésen ment át, akkor ez sem fog megbukni, főleg, mivel a népszerűsége sem csökkent.


Arra meg a "kormányellenesek" sosem adnak választ, hogy ki kormányozzon a Fidesz helyett. Mesterházy vicckategóriás maradvány-emeszpéje?

2011. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fentebb Bretso hivatkozik egy felmérésre, amit elolvastam és én ezt olvastam ki belőle. A januári jóslatom a legújabb intézkedési csomagnak lesz köszönhető. Sokkal szélesebb körről van szó, mint a nyugdíjasok, hisz a betegségek kezelésére, gyógyszerre születésünktől szükségünk van. Kétségtelen, az idősebbeket hatványozottan érinti, hisz a nyugdíjuk csökken, a gyógyszer meg drágul. Lehet, hogy a mostaniaknak rájuk már nincs szükségük?
2011. jan. 19. 18:22
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
én gyűlölöm a fideszt, de hülyeség, hogy '14-ben nem lehet majd választani. igenis lehet majd, de a sok ostoba meg fogja választani a fideszt... bár sajnos az az igazság, hogy magyarországon tényleg NINCS normális párt. :(
2011. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A külföldiekkel fogják biztositani az elvesztett szavazóikat.Itt az a kérdés,hogy lesz-e más potenciális és hiteles párt-Sajnos még a láthatáron sincs, mert a jelenlévők csak megmutatták magukat a választáson és utána leeresztettek.A pénz meg van és OKÉ.A következők még meg sem születtek.Tehát jönnek a külföldiek, mi meg megyünk külföldre, vagy el sem megyünk szavazni.Szerintem 8 évig kitartanak.
2011. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!