Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mától január elsejétől Magyaro...

Mától január elsejétől Magyarországé az EU elnöksége fél évig. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:35
1 2 3
 21/22 perettyó ***** válasza:
76%
fiatal vagyok az tény de én úgygondolom hogy a fidesz vizet prédikál is bort iszik hisz a 98%os adót is csak 5 évre visszamenőleg vezették be hogy a szoci kormány tisztviselők is adozzanak (egyik sem jobb mindegyiket a dunába kéne lőni) de azért a fideszesek sem üres kézzel mentek el:D Minket megszorítanak a Lázárnak meg havi 600 ezerért bérelnek Audi S8 ast plusz a 4db pánzélozott audit sem adták el ami miatt verték a nyálukat,orbán is Q7 el rohangászik kérdem én miért kell egy szar gazdasági helyzetben lévö ország képviselőinek 25-30 milliós luxus autokkal flangálni?1 a baj az hogy magyarországon megéllhetési politikusok vannak .én azt mondom hogy nagy a pazarlás ebben az országban ....ja meg kérdem én amikor Orbán a pápánál volt a családjával akkor azt ki füzette ö vagy mi. A másik meg próbáljuk ki hogy mi lenne ha a képviselők havi 78 ból élnének én amondó vagyok hogy itt már rég azt kéne mint Svájcban a képviselők mindegyike olyan ember aki a közszférában dolgozik és abból él a képviselőségért pedig csak jelképest pénzt kapnak +
2011. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szerintem most sajnos olyan helyzetek vannak itthon, hogy még a saját ügyeinket sem nagyon tudjuk - politikától függetlenül - megoldani. Ha most lebőgünk ország-világ előtt, akkor nem tudom, mennyire fognak a jövőben megbízni bennünk.

Én vártam volna még ezzel addig, amíg egy kicsit helyrerázzuk magunkat.

2011. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!