Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mától január elsejétől Magyaro...

Mától január elsejétől Magyarországé az EU elnöksége fél évig. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartom szomorúnak, hogy OV legfontosabb EU-s feladatának a romakérdést jelölte meg. Itthon, kicsiny hazánkban eddig miért nem foglalkoztak ezzel a nem elhanyagolható kérdéssel, mert ugye a pénznyelő szociális támogatás eddig nem került terítékre. Úgy gondolja bárki is, hogy most, majd közösen, OV vezénylése alatt ez a kényes kérdés megoldódik? Sz@rt!!!
2011. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem érdekel.Nekem ettől nem lesz jobb,nem lesz munkahelyem stb.

Azt a pénzt,amit erre kidobnak,mondjuk adhatnák azoknak,akiknek a vörösiszap tönkretette az egész életét.

2011. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
érdekes, egyik pillanatban azt írjátok ,hogy lejáratja az országot, másikban meg azt, hogy fényezteti magát! -.-
2011. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
amúgy igazából engem sem érdekel nagyon!
2011. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
81%
Tök zsír hogy egy ekkora részt szinte egész európát mi írányítjuk nem?
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
nme irányítunk semmit sajnos! ez csak egy díszcím!
2011. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező ezúttal melléfogott,mert azt hitte,hogy dicshimnuszokat fognak zengeni az EU-s elnöki tisztről és orbánviktorról... Tévedett!
2011. jan. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez a baj velünk! Mindent csak a -rövidtávú- saját érdekünk szempontjából nézünk.Pedig ez is kihat mindenkire, csak hosszútávon. Én szurkolok, hogy jól sikerüljön, mindent lehet jól és rosszul csinálni.Ahogy OV. ismerem, Ő értelmes- és hazánk javát is szolgáló dolgokra fogja felhasználni. Hogy ezzel Ő is fényesedik az természetes.
2011. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 perettyó ***** válasza:
76%
Hát én nem tudom.Én nagy Fideszes családból származok de úgy rühellem az Orbánt mint a sz.rt,hisz nagyban hozzá járult ahhoz annó '98és '02 között hogy itt tartunk,hisz ö kezdte el a hitelből a nyugdíjemelést,a 13.havi nyugdíjat stb.Orbánnak mindig is a nyugdíjasok volt a fő szempontja és ezért mindent megtett,hogy őket ne veszítse el sokszor a dolgozó társadalom rovására is.Én nem tartom kizártnak ,hogy ha vége az EU elnökségnek lesznek vizsgálatok a média törvény, a M.Ny.P-ak ügyében hisz relatíve most ellopták az emberek pénzét a pénztárakból,óké maradhatsz a M.Ny.P ban de akkor nem kapsz állami nyugdíjat de akkor is vonják majd a pénzt csak más címszóval.,nem akarok vészmadárkodni de ha esetleg ezek miatt akár nem csak kizárás kozkázata hanem különféle gazdasági szankciók is életbe léphetnek ellenünk.A másik meg a cigány kérdés,szerintem az a baj ,hogy a mai magyar cigány politika nem arra ösztönöz hogy dolgozz és told az állam szekerét legyen 1-2 gyereked,házad,egzisztenciád;hanem csinálj 20 gyereket ,ne dolgozzá mert ugyis kapsz segélyt szociális lakást stb.Én azt mondom hogy meg kell szüntetni a segélyek ilyen formáját hisz én nem egy nem 2 embert ismerek aki eljön 3-4 száz kilométert az ország másik feléből hogy dolgozhasson akkor a többi miért nem képes rá?Tudom hogy ezért még itt fogok kapni a fejemre de azokkal a romákkal szemben akik nem dolgoznak már x éve és csak utaznak az állam szekerén azokat igenis ahogy a Jobbik mondta kerítéssel elkerített telepekbe kell zárni hisz nem tök mindegy hol verik otthon a f.szukat így legalább csökkene a bünözés is.
2011. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves perettyó!

Te valószínű nagyon fiatal vagy és nem tapasztalatból tudod amit leírsz, csak "szócsövekből". Orbán pontosan a nyugdíjasok miatt vesztett, egyszer mert az emelést az inflációhoz kötötte, és nem a Horn által- évekig nem adott emelés ígérvényéhez másodszor az emelést nem egységesen határozták meg hanem a kisebb nyugdíjakat jobban emelték.A cigánykérdésen is próbált változtatni, úgy, hogy nem a családi pótlékot emelte, hanem az adókedvezményt vezette be a gyermekek után, persze ezt a szocik gyorsan visszacsinálták, mert nem láttak az orruknál tovább, aztán mikor leesett a tantusz változtattak.Az elkerítés az én gyerekeim is mondják, mert még nem éltek meg nehéz helyzeteket. A lényeg a rendszerváltásra illetve a módszerváltásra vezethető vissza, véleményem szerint az magáért beszél, ha megnézed a 100 leggazdagabb magyart abból 99 szoci, azért nem mondom hogy bal oldali, mert ezekbe semmi baloldali érték nem volt. Mindent ami jó lett volna megvétóztak, kezdve a világkiállítással, a kettős állampolgársággal.A METRÓ már rég futhatna, ha a szovjet állam adósság is nem kell nekik...és így tovább

2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!