Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mától január elsejétől Magyaro...

Mától január elsejétől Magyarországé az EU elnöksége fél évig. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:35
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok. Aki csak szidni tud annak véleménye NEM ÉRDEKEL!
2011. jan. 1. 20:39
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Azon felül,hogy rengeteg pénzünkbe kerül,és Orbán fényezheti magát,semmi haszna az országnak nem lesz. Többet érne,ha az erre fordított pénzből házakat építenének az árvíz és belvízkárosultaknak.
2011. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Viktor lesz az EU királya?

Egyébként minden Berlinben és Párizsban dől el,ez az EU elnökség csak bohóckodás.

2011. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Az idei év lesz az, amikor minket kib@sznak az únióból Orbán bohóckodása miatt.
2011. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Történelmet írunk majd megint,elnökségünk alatt szűnik meg az EU.
2011. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Engem túlzottan nem nagyon érdekell , hogy mit tárgyalnak itt ! Nekem nem lesz sem jobb , sem roszabb engem az izgat , hogy hol fognak megszálni Bp.-en vagy Gödöllön , melyik szállodában , meg ami a legfontosabb lesz-e , nagy forgalomeltereléssel , káosszal , mert nem szeretnék +órákat a kocsiba tölteni föleg majd júniusban ! Tud erre v.ki választ adni !
2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Azt is főbelőném aki kitalálta, hogy belépjünk.
2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

"Az idei év lesz az, amikor minket kib@sznak az únióból Orbán bohóckodása miatt."


A próféta szóljon belőled. :)

2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
az egész nem szól semmiről csak kirakatbavaló fogadásokról,dőzsölésekről,diplomata bulikról,a találkozókon meg semmit sem fognak megoldani,legnagyobb probléma ugye az euró válsága meg a gazdaság,most őszintén,ennél hatodranggal kevésbé égető problémákat sem tudnánk orvosolni,az egész elnökség egy gesztuspolitika,ők élnek kiskirályként a pénzünkön,mi meg szívjuk a nagy f**zt
2011. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Én lesz@rom, eddig a többség azt sem tudta, h ki a soros elnök, ennyit is ér...
2011. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!