Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az LMBTQ annyira felháborít...

Ha az LMBTQ annyira felháborító és erkölcstelen egyesek szerint, akkor hogy lehet az, hogy egy olyan menet, ahol egy hulladarabot hurcolnak évről évre, az rendben van?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés még akkor is megállja a helyét, ha szent ereklyének tartják egyesek, elvégre a Bibliában benne van hogy nem helyes a bálványimádat.

Hol van a következetesség? Vagy csak az álszentségig futja?!



ma 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az egyik menet egy nagy történelmi személy megemlékezéséről, egy ezer éves nemzet ünnepléséről szól, a másik menet meg arról szól, hogy szeretem a seggbekukit. Ne hasonlítgasd össze
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
#1 és nem lehet történelmi személyeket ünnepelni a hullájuk darabjainak körbehurcolása nélkül? Ez lenne a kérdés lényege, ami valóban jogos….
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

"a másik menet meg arról szól, hogy szeretem a seggbekukit."

Jó, hát neked lehet hogy arról szól, hogy szereted a "seggbekukit", a résztvevők többségének viszont nem erről szól.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
A seggbekukit be kell tiltani és a lehető legszigorúbban büntetni.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Előbb nézek hullákat, mint aberált állatokat
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom kérdező, kis szektás módjára neked sincs egy halovány fingod sem arról, mit jelent a bálványimádás.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavar a bese atya féle rasszista buzulás és a balogh atya féle pedofil mentegetés.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!