Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor kezdenek már tömegesen...

Mikor kezdenek már tömegesen átállni a fideszes urak és hölgyek a sötét oldalról, Magyar Péter oldalára?

Figyelt kérdés
Miért nem látják már be, hogy az uralkodó és annak magyarországi helytartója rossz és gonosz alakok?

aug. 17. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert sötétben tartják , trágyával etetik őket.
aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A csüngőhasú folyamatosan oltogatja a zombijait ezért azok egy álomvilágban lézengenek nem képesek önállóan gondolkozni mindig azt teszik amit a csüngőhasú mond nekik.
aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondom hogy sötét oldal, de most már sok minden nem tetszik, én már átálltam. ✌️
aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Én átálltam a Fideszről a Tiszára.
aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Tömegesen akkor fognak lesz a Tiszának egy jó programja ês a Fidesz meg megint elcsesz majd valamit, kiderül megint valami valamelyik kitüntetettről.
aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Még várjunk vele. Én sem állnék át egy pár hónapos pártról, amiről kb annyit tudunk hogy a korrupció ellen küzd, és egy volt fideszes a főembere. Majd ha lesz a 26 -os választásra programjuk, majd akkor szerintem sokan át fognak állni, csak vannak olyan Fideszesek, akik bizonytalanok vele kapcsolatban. És van az a Fideszes réteg, akit a propaganda győzi meg, hogy még mindig a Fideszt támogassa, nyílván az egy más és szinte menthetetlen réteg.
aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HakapiszikMatyi ***** válasza:
44%
Ha, már felhoztad a sötét oldalt... Azt tudjuk, hogy a Sith-ek mindig ketten vannak. Az egyik Orbán Viktor. A másik pedig Magyar Péter. Pont ezért nem állnak át a Fidesz-esek, mert felesleges...
aug. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 readymix ***** válasza:
#4-es Csalódni fogsz.
aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dongaben ***** válasza:
52%

Magyar Péter lenne a "fény"?

Pár hónapja ismerik csak a vakbuzgó hívei is. javítok: NEM ismerik, csak tudnak a létezéséről.

Ezt, most minden Magyar Péter hívő mentse le magának a jövőre: Ha Magyar Péter, és társasága valaha hatalomra kerül, akkor a FIDESZ-nél is többet fognak lopni, ami nagy szó!

aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem átállni nem fognak. Amíg lehet kifosztják amit még ki lehet, aztán mentik az irhájukat.
aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!