Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kossuth ràdió és a HirRádió...

A Kossuth ràdió és a HirRádió betelefonálós műsoraiban felbugyogó paranoid, sötét, inhumánus rosszindulat általánosnak tekinthető a fideszes szavazók körében?

Figyelt kérdés
Két műsorba hallgattam bele, egészen félelmetes az a tömény, irgalmatlan és meggyőződéses rosszindulat, ami az ottani idős de egyébként láthatóan politikailag igen aktív közönségből árad. Már az eposzi jelzők is magukért beszélnek: Biden ugyebár a demens vénember, Kamala Haris a “gonosz marionett”, von der Leyen a “vakcinaboszorkány”, közben a közrádió (!) műsorvezetője, valami Halázs Zsuzsa magától értetődő természetességgel emlegeti a “Háttérhatalmat”, mint a folyamatok rejtett irányítóját.

júl. 23. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez az általános ebben a körben
Nem, ez egy kisebbség
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem, nekem teljesen korrekt fideszes kollégáim vannak.
júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1:


😂😂😂


Ez jó, köszi ☺️

júl. 23. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy HírRádió?
júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a mi hazánkos szavazókkal van rossz tapasztalatom.
júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te melyik az a hír rádió?
júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez a KarcFM utódja. A Paláver c. műsor ment rajta
júl. 23. 18:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet; h HírFM
júl. 23. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Beszélsz össze vissza.
júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8:


Mit nem értesz?


HirFM, korábbi nevén KarcFM. Tévedésből HirRádiónak írtam. Remélem így már neked is kibogozhatató, de ha nem, kérdezz nyugodtan:)

júl. 23. 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Na maradjunk abban hogy a Fidesz politikusok rosszabbak mint a Fideszre szavazók.
júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!