Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Kinek hisztek...

Fideszesek! Kinek hisztek Magyar Péter és Orbán Háborúpárti Viktor emberei közül abban a kérdésben, hogy áldatlan állapotok vannak a kórházakban (pl. 38 fokos kórtermek, műtők, orvos és ápoló hiány)?

Figyelt kérdés
aug. 14. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdez
aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

18:49

Nyugi, ne remegjen a kezed. Csak higgadtan, hátha most a kérdésre egy értelmes választ is sikerül irni

aug. 15. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jól vagy? Nekem úgy tűnik néhány kommunikációs panelt ismételgetsz, meg szégyenérzettel gyanúsítgatsz. Nem átallsz az én szavaimmal replikázni. Amíg az ellenzéknél ez a nívó, addig a Fidesz 2/3-a biztosítva van.
aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ebben a kérdésben Magyar Péternek hiszek. Pedig alapvetően én is konzervatív szélsőjobboldali vagyok, csak úgy mint Orbán, de akárki-akármit mond a magyar egészségügyről nem az mondható el, hogy milyen jó állapotban van. Örülnék neki, ha stadionok helyett néha ilyenekere is költenének.
aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!