Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha még legalább egy hónapig...

Ha még legalább egy hónapig folytatódna ez a hőhullám minden nap 40 fokkal, akkor vajon bevezetne a kormány veszélyhelyzetet, vagy szükségállapotot?

Figyelt kérdés

júl. 11. 14:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#19, #20 a hozzátok hasonlók miatt nem lehet értelmesen beszélni erről a témáról sem. El se olvastátok rendesen amit leírtam és fel se fogtátok, pár rosszul értelmezett szó alapján kitaláltok valami baromságot és elintézitek azzal, hogy "konteós".

Életem 50 éve alatt többet foglalkoztam ezzel a témával mint ti ketten együtt véve és tuti értem is amiről szó van, veletek szemben, akik azt az egyszerű mondatot nem tudtátok felfogni, hogy "Igen, klímaváltozás van, de ennek a következménye nem az hogy egyre melegebb lesz mindenhol, hanem hogy szélsőségesebbek a változások és a klíma átalakul. "

Felhívom a figyelmeteket arra a részre - amit ugye nem olvastatok már el, hogy "nem az hogy egyre melegebb lesz MINDENHOL".

Ezért is látható hogy aki globális felmelegedésről beszél klímaváltozás helyett annak fogalma sincsen a valóságról csak benyalt pár sötétzöld propaganda szlogent, de érteni már nem sikerült mi is történik körülötte. Az meg külön vicces, hogy kitaláltok olyasmiket amiket szerintetek gondolhatok, miközben semmi hasonlót se írtam le.

júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Életem 50 éve alatt többet foglalkoztam ezzel a témával mint ti ketten együtt véve"

Sajnos. Tipikus konteós. Folyamatosan foglalkozik vele, de minek. A végeredmény az hogy egyre hülyébb lesz tőle. Tudom jól miről beszélsz, hallottam már ugyanezt az eszmefuttatásnak nem is nevezhető valamit más konteósoktól is, éppenhogy laposföld nem volt, de majdnem.


"benyalt pár sötétzöld propaganda szlogent"

Annyira tipikus ez is. És még te beszélsz propagandáról te agymosott állat. Ugyan mennyit gazdagodtak azok az írók akik a ti agybajaitokat szolgálják ki serényen.

júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 Már megint ugyanazt a baromságot csinálod. Leírok valami teljesen egyértelmű dolgot, te nem érted, nem fogod fel mit jelent és kitalálsz valamit ami nincs is benne és folytatod a mocskolódást.

A szövegértés nagyon fontos alap képesség, nálad hiányzik. Próbálok segíteni akkor. Az, hogy én többet foglalkoztam a témával mint ti ketten az nem azt jelenti, hogy folyamatosan ezzel foglalkozom, hanem azt jelenti, hogy természettudományokat tanultam, mérnök lettem majd tanár és jelenleg a munkám része az, hogy a környezetvédelemmel és hasonlókkal foglalkozzam. Röviden, hogy te is megértsd: ezt tanultam, ezt tanulom most is mert ez a dolgom, ez a munkám.

Segítek tovább: mindebből nem az következik, hogy konteós vagyok és ez a mániám, hanem hogy veled ellentétben értek is hozzá.

Ahogy meg beszélsz másról csak mert nem tetszik a véleménye az szépen megmutatja, hogy a szövegértés nem véletlenül nem megy, agyad is kevés van hozzá.

júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

[link]


hm nem akarok reklámot csinálni ennek az oltárian ostoba szétivott cétcigizett hangú "facilitátornak", de kb erre a moslék színvonalra gondolok amit face.en és tiktakkkon is folyton nyomatnak

júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23 én is tanultam ezt azt lehiggadhatsz, ebből kifolyólag nyilván tudom hogy egyesek mintha a piacon vették volna a diplomájukat, veled az élen.
júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#25 Egyre szánalmasabb amit csinálsz, de nem is ez a gond, hanem hogy nem veszed észre.
júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!