Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem lenne jobb teljesen...

Nem lenne jobb teljesen megismételni a budapesti főpolgármesterválasztást, hogy Vitézy Dávid megnyugodjon végre?

Figyelt kérdés
júl. 10. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
De, Karácsonynak le kéne mondania
júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a tuti, ki tudja már hány kötegbe hány szavazólapot módosítottak, tűztek be vagy szedtek ki, már a jóisten se tudja követni... Az lenne a legtisztább, az egész választást megismételni, Alexandra-trükközgetés nélkül, csak Vitézy és Karácsony, 1:1 ellen, aztán derüljön ki végre véglegesen, hogy ki is a kelendőbb.
júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"De, Karácsonynak le kéne mondania"

Ha akarna se tudna. Pontosabban az önkormányzati törvény (146/J. §) ezt még ki is köti, hogy csupán október 1-től lehetséges. Mégha most ki is esne, az csupán a jelenlegi októberig tartó ciklusra vonatkozna.

júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a kérdést.ha az is ilyen szoros eredményt hozna akkor azt is meg kéne ismételni?ne gyerekeskedjünk már.

Azt nem értem hogy hogy tud ennyire urvára megosztott lenni egy többmilliós város, hogy 50-50% lesz az eredmény.nem veszik észre a pestiek hogy ez senkinek sem jó? miért nem lehet egyértelműen egyik vagy másik indulót támogatni?

júl. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

A demokráciát kellene visszaállitani az országba.

A jelöltektől függetlenül, olyan szintű demokrácia deficit lett az országban, amit el nem ad nekem senki, jogállamiként.

júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha a Tisza is állítaná jelöltet és akkor egyik paprikajancsival sem kellene bajlódni
júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!