Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szélső jobb, vagy szélső bal?

Szélső jobb, vagy szélső bal?

Figyelt kérdés
szerinted melyik a jobb? nem azt kérdezem hogy hitler vagy sztálin, hanem hogy ha mind2böl a maximumot hozzuk ki, meilyk a jobb?
2010. okt. 20. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
A szélsőbal a jobb, mert egy szélsőbal rendszer viszonylag könnyen meg tud enyhülni egy Kádár-rendszer szerűséggé, ami alatt azért már tűrhetően meg lehet élni, a szélsőjobb pedig még Horthyzmussá se tud megenyhülni, hogy a szélsőjobb kategóriában maradjon.
2010. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
OFF: 18:06-os... Miért ne tudhatnám? Több műsorban is láttam, pl dokumentumfilmben, és olvastam is róla. Többen voltak már nagyon a halál szélén ilyen esetben, és mind arról számolt be, hogy a végének a nagy részére nem is emlékszik, plusz fagyáskor minden lelassul, és az emberek elájulnak mielőtt meghalnának.. Én ájultam már el.. kicsit se fájt.
2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és nézz utána annak, mi a hipotermia.
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igen, rengeteg köze van a kérdéshez, köszönjük. menj a szerelem/szex-be offolni
2010. okt. 20. 19:05
 15/18 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy a szélsőbal.

a szélsőjobb egy beteg szarság, míg a szélsőbaloldali kommunizmus, ha megvalósítható lenne, a világ legjobb ideológiája lenne.

2010. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10-20 17:22 te nagyon sötét vagy a kommunizmus gazdaságilag a gyárak állami tulajdonba vételéről,a kollektivizálásról,és az 5-éves tervről szól(ami egy országot nagyon visszatart a modernizálásban) a jobb pedig a kapitalizmusról amiben most élünk TE INKÁBB NE POLITIZÁLJJJ!
2010. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tegnap 20:34 hasonlítsd össze az amerikai emberek élethelyzetét és az észak-koreályét vagy kubáét hogyha egyiket sem segítenék a fejlett országok akkor éhen halnának mer mind a kettőben csak fegyverkészítés és kohászat van
2010. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

korelya

ez EPIC FAIL!

2010. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!