Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik kibújtak a sorkötelezetts...

Akik kibújtak a sorkötelezettség alól, miért vannak oda a Jobbikért?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is van, akik annak idején -amikor még kötelező volt a sorkatonai szolgálat, ugye-, minden követ megmozgattak, nehogy be kelljen vonulniuk katonának. Én is így voltam egyébként, de én már 18 évesen is háborúellenes meggyőződésű voltam, és 20 év elteltével ugyanúgy elutasítom a kötelező katonáskodást, mint akkor. Ők viszont a fanatizmus szintjén rajonganak a Jobbikért, amit többek között ennek fényében sem látok igazán következetesnek.


Mi lehet ennek az oka? Hogyan gondolkodnak az ilyen emberek? Hajrá, rajta szittyasereg, foglaljuk vissza Erdélyt meg Felvidéket, csak nehogy nekem kelljen harcolnom?


2010. okt. 14. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert a sorkötelességnél nem biztos hogy a Te célodért viseltél hadat, itt meg nagyjából igen.

De nem vagyok Jobbikos sem és más rajongó sem.

2010. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!