Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tetszenek a Jobbikos kampány...

Tetszenek a Jobbikos kampány filmek?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszenek akkor miért nem, ha viszont igen tetszenek, akkor miért tetszik. Kérlek indokold meg.

Köszi!


2010. okt. 2. 07:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Azt, az egyet, aki megverte. Egyedül, nem a családjával, barátaival, szomszédaival együtt....
2010. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
már bocs, de ha majd a gyereked a másik gyerek és az ő 3 testvére, az ő apja és nagyapja és nagyanyja és sógora is megveri egymás után zsinórban, akkor majd 2x is meggondolod, hogy bízzál e még az amúgy makulátlan anyjában.
2010. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Ezen az alapon, ha te megütsz engem, én üthetem az anyukádat...Szerintem azt kell büntetni, aki bűnös - nem a családját.
2010. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ha bemegy egy roma egy üzletbe, a biztonsági őr "kíséri", mondván hogy úgyis lopni fog...Ha bemegy egy "magyar", az nem érdekli."

Tapsztalatból mondom, hogy nem így van!

2010. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
még mindig nem értetted meg asszem. nem ütöm meg az anyját, de tartok tőle és nem bízok benne. és elmondom újra, hogy a család legtöbb tagjáról rossz a véleményem. noh mind1, hülye vagy hozzá, hogy felfogd, egyértelmű.
2010. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
most nézegettem őket. igen, tetszenek, igazuk van. és szerintem ebben minden igaz magyar egyet ért.
2010. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%
Kamumail, amíg én nem h.....lek le, addig neked sem kellene engem. Nem egyezik a véleményünk-ennyi.
2010. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

már bocs, de aki a hülyét kipontozza azzal asszem nincs mit beszélni ebben a témában. és nem azért hülyéztelek le, mert véleménykülönbség van ,hanem azért mert valóban az vagy. értetlen.. érted? jah. nem.


tudod ha valaki szerint a szar finom, akkor azt is lehülyézzük, hiába "csak" véleményütközés. szerinted.

2010. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!