Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tetszenek a Jobbikos kampány...

Tetszenek a Jobbikos kampány filmek?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszenek akkor miért nem, ha viszont igen tetszenek, akkor miért tetszik. Kérlek indokold meg.

Köszi!


2010. okt. 2. 07:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem tetszenek.

Azért nem, mert a párt filozófiájával sem értek egyet.

2010. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert rávilágítanak a valóságra.
2010. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem nézem őket,mert a párttal nem értek egyet. Amúgy a többieket sem nézem.
2010. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Tetszenek, mert kimondják a frankót, nem sz@rják a ködöt, mint a többi párt. Amúgy nem vagyok Jobbikos.
2010. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbik egy populista demagóg párt,így a politikai hirdetésük se tettszik.Gyűlölettel nem lehet országot építeni.
2010. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jók. Igazuk van és ki mernek beszélni az igazi problémákról. Más miért mondja azt, hogy nincs cigánybűnözés? Hogy az összes cigány rá szavazzon. Én benne élek nap mint nap látom mit csinálnak meg a híradóban is ha bemondják, hogy kiraboltak megvertek valakit és nyilatkoznak az ügyben érintettek rögtön látjuk, hogy cigányok. Csak sajnos aki nem látja élőben és nincs benne az soha a büdös életben nem fogja felfogni, hogy milyen rossz érzés és félelmetes. Nem gyűlöletkeltés ez csak jogos félelem.
2010. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Én csak egy kampányfilmet láttam, az élősködőst. Nekem az a problémám vele, hogy a cigányokat, a bankokat és a politikusokat a bűnözéssel, az élősködéssel és az élősködő rovarokkal azonosítja. Nem lenne szabad bizonyos rétegek kárára így általánosítani, mert ez így biztos nem igaz, nem old meg semmit, csak arra jó, hogy gyűlöletet keltsen.


Én amúgy sem szeretem az ilyen negatív üzeneteket. Arra lennék kíváncsi, hogy a jobbik mit csinálna másképp mondjuk Budapesten. Ha annyi a lényeg, hogy az élősködőkkel küzd, akkor az egy nagy nulla.

2010. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy pl a cigánybűzözés az nem is kicsit uszító, ahogyan az élősködő szöveg is. Attól nem fog megoldódni a probléma, sőt! Ha negatívan állok valamihez, akkor szinte semmi esély a pozitív változásra, ha pozitívan, akkor van valamennyi.

Ha bemegy egy roma egy üzletbe, a biztonsági őr "kíséri", mondván hogy úgyis lopni fog...Ha bemegy egy "magyar", az nem érdekli. Az előítéletektől kellene megszabadulni és nem szítani őket. Erre neveljük a gyerekeinek, hogy a cigány - fogyatékos, homoszexuális, akármi - az más, rosszabb, mint "mi"...Az embert kell nézni, nem a tömeget. Lehet hogy utálom X.Y.-t, mert olyat tett, amivel nekem, vagy a környezetemnek ártott-de nem azért fogom utálni, mert pl. szőke...

2010. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

"Ha bemegy egy roma egy üzletbe, a biztonsági őr "kíséri", mondván hogy úgyis lopni fog...Ha bemegy egy "magyar", az nem érdekli. Az előítéletektől kellene megszabadulni és nem szítani őket."



Szerintem nyiss egy boltot ahol csak romáknak árulsz :D

Ja és tedd mindezt kísérgetés nélkül..

2010. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

nem megoldás önmagában a cigányozás, viszont el kell kezdeni valahol. A palacsintát sem úgy kezded, hogy összebszol minden hozzávalót. a tojást fel kell törni, még ha folyik és ragacsos akkor is. Ha nem töröd fel, akkor abból nem lesz palacsinta.


Aki pedig az előítéletekről papol az nem értett meg semmit. Ha a cigányok normálisan viselkednek, akkor nincs előítélet egy idő után, ez a lényeg. ha a gyerekedet megverik és bőg, akkor kit bszol le? a gyereked amiért sír, vagy azt aki megverte? ugye?

2010. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!