Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszes szavazók. Felsorolnát...

Fideszes szavazók. Felsorolnátok legalább 5 pozitív indokot, hogy miért a Fideszre szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azokat a pontokat, hogy:


- "Nincs kire"

- "Az ellenzék háborút akar"

- "Kisebbik rossz"

- "Soros", "Állítsuk meg Brüsszelt-t"


Címszavú dolgokat hanyagoljátok.


Normális indokokat szeretnék. Olyan indokokat, hogy például miért jobb az Egészségügynek, hogyha a Fidesz vezeti az országot. Mivel lesz jobb az oktatás, mint eddig. Hogyan fogunk többet keresni, mint eddig? És hogyan fogja megoldani a közeledő gazdasági válságot, hogyha még EU-s pénz sem fog már jönni?


Várom az értelmes válaszokat. :)


2022. ápr. 4. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy ki lenne az aki a megváltást hozná a magyar népnek?"

Hitler.

2022. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sok válasz közül volt 1, de az se igazán kifejtett vagy pontokban szedett, de köszi neki. A többi meg ugyancsak irreleváns. Egyéni gondolatok nem mennek? Erről nem beszélnek az M1-en mi? Várom továbbra is.
2022. ápr. 4. 14:54
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Abból is egy pár (nem fekszik le az EU-nak, és tényleg ez a legkisebb rossz), amit te már felsoroltál, és amik szerinted nem elfogadható indokok, de szerintem már egy is az.

Plusz a határon túliakkal kapcsolatos politikáját én is támogatom (pedig tősgyökeres Pesti vagyok), kivéve a szavazati jogot (én egyetlen külképviseleten való szavazást sem engednék, mindegy, hogy az illető Erdélyben él vagy az USA-ban vagy Ausztráliában, NEM itt, ne szavazzon!)

A családtámogatások nagyobb részét is támogatom, bár nem mindet (pedig nekem nincs gyerekem és már nem is lesz)

A Magyar Falu és a Modern Városok programokból is sok helyen sokat ki tudtak hozni.

Tetszik egy sor beruházás, ami megvalósult az utóbbi években, valamint a rendezvények, amiket tartottunk. Igen, ezek sokba kerültek, de legalább maradandóak és ha nem épülnek meg, úgyis csak elfolyt volna az a pénz (hogy ne mondjak rosszabbat)

Én az elmúlt évtizedben elég jól jártam az adózással, sokkal jobban, mint amikor a baloldal irányított.

Ami talán a legfontosabb, de persze ezt az indokot sem fogadnád el, hogy egyszerűen elvből képtelen vagyok ERRE a "baloldalra" szavazni. Akkor sem szavaznék rájuk, ha ők lennének az egyetlenek a listán. De nem képesek felállni és átadni a helyüket egy valóban új generációnak. Amíg ki nem öregednek, addig semmi esély a változásra.


Ami az egészségügyet, oktatást meg úgy általában a belpolitika nagy részét illeti, egyetértek, az kritikán aluli, és az elmúlt évtizedben is érezhetően sokat romlott. De nem tudok hinni abban, hogy ez az ellenzék jobban csinálná.

2022. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!