Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pontosan milyen pozitív...

Pontosan milyen pozitív hozadéka volt az elmúlt 12 év kormányzásának?

Figyelt kérdés

Nem látszatintézkedésekre gondolok, hanem ami ténylegesen segítette az embereket?


Lett közmunka és beengedtek rengeteg külföldi multit, ahol lehet 3 műszakban gályázni, tehát papíron sikeres a munkanélküliség felszámolása, de jobban nem él a lakosság, szerintem.


A kerítés és a határvédelem jó ötlet volt, de maradjunk annyiban, hogy nemsok menekült akart itt maradni, de azzal nem értettem egyet, hogy ellenőrizetlenül árasztották el az EUt, ide határozott fellépés kellett, az más kérdés, hogy erre felhúzták a gusztustalan kampányukat.


Soha nem látott támogatások vannak, ami az árak felhajtására, érdekházasságokra, felelőtlenül elvállalt gyerekekre jó volt, ennek majd 5-10 év múlva érezzük a hatását.


Euro továbbra sincs, helyette van nekünk mindentől is beszakadó forint, na persze ez is a kormánynak jó, nem a lakosságnak.


A fejlesztések nagyrésze eus pénz volt, tehát az sem az ő érdemük.


Valaki leírná, hogy 12 év kétharmad után miért szavazzak a fideszre? Mit adtak pontosan?



2022. márc. 16. 19:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8%
Nekem leginkább a rengeteg új munkahely tetszik. Ahhoz hogy a gazdaság fejlődjön ez a legfontosabb.🙂
2022. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
A hálapénz megszüntetése, mindenképp pozitív.
2022. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Az hogy a legtöbb juttatás adózáshoz van kötve, így fehéredik a gazdaságunk nem pedig segélyeket osztanak inkább munkára ösztönöznek.
2022. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
1, az a rengeteg kb. 600 ezer, +15%. Túlnyomórészt szegények. Ha azok közé tartoznál, akik 2010-ig nem bírtak beférni a 4 millió alkalmazásban álló közé, de most igen, akkor nem hiszem, hogy ezen az oldalon írogatnál. Tehát ez neked személyesen hogyan segített? Azon kívül, hogy "tetszik".
2022. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Sikerült elég jó viszonyt kialakítani a környező országokkal.
2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Felépítettem a házamat a fideszes kölcsönből és ha minden jó megy az idén az utolsó részletet is visszafizetem.😉
2022. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

A munkahelyek száma?

Nem mindegy, hogy 10-ből 9 ember f1ng0t reszel (a színvonalat így tudtam leírni a legjobban), vagy ebből legalább 5 ember minőségi munkával teremt világszínvonalú értéket (ami arányt jó lenne elérni).

Itt kezdődne a a gazdaság jelentős fejlődése.

2022. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

Ott tartunk hogy állásajánlatokat kapok úgy hogy nem keresek másik munkahelyet.

Ez azért nem rossz.

2022. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Volt azért pozitív hozadéka, a szegényebb réteg jobban él, de nem hunyhatunk szemet a közpénz és a demokracia megrablasa felett és a gyűlöletpropaganda társadalompusztító hatasa felett sem, ahogyan az oktatás szándékos leamortizálása felett sem.
2022. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek megtanultak kezet mosni, bár ehhez egy pandémia is kellett. Egyébként számomra nincs elég érv a Fidesz mellett, tőlem lehetőségeket vett el.
2022. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!