Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszes szavazók. Felsorolnát...

Fideszes szavazók. Felsorolnátok legalább 5 pozitív indokot, hogy miért a Fideszre szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azokat a pontokat, hogy:


- "Nincs kire"

- "Az ellenzék háborút akar"

- "Kisebbik rossz"

- "Soros", "Állítsuk meg Brüsszelt-t"


Címszavú dolgokat hanyagoljátok.


Normális indokokat szeretnék. Olyan indokokat, hogy például miért jobb az Egészségügynek, hogyha a Fidesz vezeti az országot. Mivel lesz jobb az oktatás, mint eddig. Hogyan fogunk többet keresni, mint eddig? És hogyan fogja megoldani a közeledő gazdasági válságot, hogyha még EU-s pénz sem fog már jönni?


Várom az értelmes válaszokat. :)


2022. ápr. 4. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fidesz ad segéjt.
2022. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszerűen csak fel akarom gyorsítani Magyarország pusztulását.
2022. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Mert dübörög a gazdaság és mert sokkal összeszedettebbek, mint az ellenzék.

Ez nem az én véleményem, de a napokban ezt a választ kaptam ugyanerre a kérdésre egy fideszestől.

Ötöt ő sem tudott felsorolni.

2022. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges kérdés. Senki nem fog itt neked számot adni, hogy miért és kire szavazott.
2022. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Ezer meg ezer ilyen kérdés volt már, nem kell tovább vergődni.

Olvass vissza, nekünk is unalmas annyiszor leírni.

2022. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5 válaszból, 0 releváns válasz. Ha nem a kérdésre akarsz válaszolni, akkor ne is spamelj ide.


Még mindig várom az értelmes válaszokat. Nem olyan nehéz szerintem.

2022. ápr. 4. 14:40
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Rokonomnál a sorrend: Orbán>Isten>család.


Nem tudsz semmi értelmeset beszélni vele. Minden szavánál úgy érzed, mintha valami MLM-agymosáson lennél. Orbán csak jót akar. Mondom ő vette el a 13. havi nyugdíjat. Hazugság. Mondom a haverok gazdagodását segíti. De ők nem viszik ki a pénzt, vágja rá ő. Mondom, a kétharmad csak képviselői helyek, még az érvényes szavazatok számából is kb. negyede volt meg. Hazugság.

Minden hazugság, ami picike kis halvány árnyékot vet rá.

Ja, és a sajtót az ellenzék birtokolja.

2022. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Olyan indokot úgysem lehet írni, ami mindenkinek tetszik. Én csak a saját nézőpontomból tudom nézni és az valószínűleg nem egyezik másokéval. Mindenesetre nekem kifejezetten szimpatikus a határontúli magyarsággal kapcsolatos politikájuk, mert rengeteg kulturális programot támogatnak és erősítik az ottani közösségek identitását. Emellett az is tetszik, hogy támogatják a családokat és igen (hiába kritizáljátok) azokat ösztönzik, akiknek van is rá anyagi alapjuk, hogy gyereket vállaljanak, mert ez racionális. Ettől függetlenül sok dologban nevetségesnek tartom a Fideszt, de az ellenzéket még inkább és nem bánom, hogy kaptak egy jó nagy pofont, rájuk fért.
2022. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Tanúsíthatom, hogy valóban ez a helyzet fideszeséknél, amit a 7-es leírt. Tényleg így működnek és így kommunikálnak. Sajnos volt módom megtapasztalni.
2022. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Én csak egyet írok: MZP/klárika/gyurcsány kombó eltakarítása a színről. De egyébként vissza kérdeznék, miért gondolod hogy az ellenzék bármiben is jobb lenne mint most a Fidesz? Vagy ki lenne az aki a megváltást hozná a magyar népnek?
2022. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!