Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szembe jött az igazság? Miért...

Szembe jött az igazság? Miért nem fogadjátok el? Vége, a Fidesz jól csinálja a dolgait.

Figyelt kérdés

-Én jobban élek, mint 4 évvel ezelőtt, még az infláció mellett is.


-2010-hez képest a hely, ahol lakom szinte átalakult.


-minden ismerősömnek van autója, bulizik, nyaral.( Akkor gondolom nincs akkora szegénység), 2005-ben már azt is megnéztük, vehetek-e egy túró rudit.. vagy most másra kell.


-2008 gazdasági válság utáni válságok kezelése: 2014 ukrán konfliktus, 2019 covid, 2022 háborús konfliktus. Mind jobban ment, mint 2008.


HA KONKRÉT HIBÁKAT TUDTOK FELSOROLNI, A HÜLYESÉGEN KÍVÜL, SZOVESEN MEGHALLGATOM!


2022. ápr. 4. 08:41
1 2 3
 11/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Se a családját, se a haverjait nem szabad odaengendi"


Mondjuk MZP pont nem volt a haverja, ilyen eredményt Dobrevvel is el lehetett volna érni. Gyanítom jobbat is.

2022. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pont hogy a tehetős pesti réteg szavazott ellenük, a “ruppótlan, szakmátlan 8 általánossal rendelkezők” pedig általában vérfideszesek (lásd mekkora arányban győztek a zsákfalvakban, ahol közmunkán kívül semmi nincs). Én sokkal jobban élek, mint 4 éve, de ezt kizárólag saját magamnak köszönhetem (illetve a szüleimnek, akik kitaníttattak).

Konkrét hibát én nem is a gazdaságpolitikában mondanék első körben, hanem az ország szellemi lezüllesztésében, hogy több millió ember komolyan gondolja, hogy ovisokra nemváltó műtéteket akar bárki is ráerőltetni. Ez borzalmasan szürreális számomra. (Ez csak egy kiragadott példa.)

Sajnos komolyan félek attól, hogy ki fog minket vezetni a Fidesz az EU-ból, mert nem viselik el a korrupciót, meg kiszállunk a NATO-ból, mert Putyin azt akarja, meg úgy általában kukázunk mindent, amiért rendszert váltottunk anno. (Ezzel a propagandával kisgyerekek nyilvános kivégzését is tapsikolva fogadná a plebs). Ha nem ebben a ciklusban, akkor a következőben, vagy az az utániban, mert ebben a választási rendszerben a Fidesz leválthatatlan.

2022. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%

"ilyen eredményt Dobrevvel is el lehetett volna érni. Gyanítom jobbat is."

Még őt is szívesebben láttam volna, mint MZP-t, hiába utálom Gyurcsányt. A vitában is Dobrev még értelmes dolgokat is mondott, MZP meg össze-vissza hülyeségeket.

2022. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12: Amint reális veszéllyé válik a Huxit, azonnal csomagolni kell, eladni itt mindent és elköltözni egy értelmes országba. Addig meg nyitva tartani a szemünket.
2022. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az ellenzék nem volt elég óvatos az előválasztáson. Rengeteg fideszes troll szavazott MZP-re, pont azért, mert tudták, hogy biztos a bukás vele. Az ellenzék meg betartotta, amit ígért, hogy akit ott a többség akar, azzal indulnak.
2022. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok ahhoz h jobban élsz,komolyan mondom.


De ennyire vaknak lenni h ne lásd mit művelnek már 12éve hát elszomorító.

2022. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
#16 Sokan látják, vagyis látnák de pár millióért képesek becsukni a szemüket.
2022. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Még őt is szívesebben láttam volna"


Én is.

2022. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
MÁVnál vagyok diplomás munkával 220 nettót kapok, hogy éljek megy ennyiből?
2022. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
19, majd mindjárt jönnek, hogy lehet váltani. :(
2022. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!