Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szembe jött az igazság? Miért...

Szembe jött az igazság? Miért nem fogadjátok el? Vége, a Fidesz jól csinálja a dolgait.

Figyelt kérdés

-Én jobban élek, mint 4 évvel ezelőtt, még az infláció mellett is.


-2010-hez képest a hely, ahol lakom szinte átalakult.


-minden ismerősömnek van autója, bulizik, nyaral.( Akkor gondolom nincs akkora szegénység), 2005-ben már azt is megnéztük, vehetek-e egy túró rudit.. vagy most másra kell.


-2008 gazdasági válság utáni válságok kezelése: 2014 ukrán konfliktus, 2019 covid, 2022 háborús konfliktus. Mind jobban ment, mint 2008.


HA KONKRÉT HIBÁKAT TUDTOK FELSOROLNI, A HÜLYESÉGEN KÍVÜL, SZOVESEN MEGHALLGATOM!


2022. ápr. 4. 08:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Oké, jobban élsz. Viszont sokakat egyszerűen megvettek pár kedvezménnyel.

Plusz vannak még ők: [link]

2022. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Te is jobban élsz pajti!!


A ruppótlan, szakmátlan 8 általánossal rendelkezők szidják a kormanyt! Mert azoknak tényleg nem lett jobb.

Miért is legyen??

2022. ápr. 4. 08:44
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
egy dolgot csinál jó: tökéletesen alkalmazza, amit orbán sorostól megtanult. Ellenség legyen, életszínvonal alacsonyan tartása egy rétegnél, kommunikáció.
2022. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
#2 Bevallom én is jobban élek. De ez nem minden. Nem azért adózok hogy Hatvanpusztán dőzsöljön a miniszterelnök úr apja. Vagy nem ujjongok a rezsicsökkentésnek, hogy aztán 22 milliárdot osszon vissza az MVM-nek a mi adónkból hogy pótolni tudják a hiányt.
2022. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban élek, mint 4 évvel ezelőtt, még az infláció mellett is.


De ugyanannyi munkával, azonos munkahelyen. Ugye?

2022. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

"A ruppótlan, szakmátlan 8 általánossal rendelkezők szidják a kormanyt!"


Ezt mondd annak a többezer diplomás (gyakran többdiplomás) állami alkalmazottnak, akik kritikán aluli bérekért dolgoznak. Az, hogy te egy magáncégnél jól keresel, nem a kormány érdeme. Az, hogy az állami alkalmazottak mélyen alul vannak fizetve, igen.

2022. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%

Nem a Fidesz csinálja jól a dolgait, hanem az ellenzék baxta el.

MZP-t oda se lett volna szabad engedni. MZP hülyesége miatt rengeteg szavazót vesztettek. Pl. én is inkább a Fideszre szavaztam, minthogy megkockáztassam, hogy MZP lesz a miniszterelnök, pedig balos vagyok és utoljára 2002-ben szavaztam a Fideszre.

2022. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pont hogy a ruppótlan 6 általánost végzők istenítik a kormányt, hogy adja nekik az 5ezer Forint ingyenpénzt meg megvédi őket Brüsszeltől :DD
2022. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Itt ismét nem a Fidesz nyert, az ellenzéki valami bukott el ismét, mert nincs normális alternatíva!!!!
2022. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Aki egyszer elkúrta, azt nem szabad odaengedni még egyszer, mert újra elkúrja. Se a családját, se a haverjait nem szabad odaengendi, mert azok is elkúrják majd. Senki nem hitte el, meg trolloztak, hát most meg lehet nézni.
2022. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!