Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg erre fizetem a tb-t?

Tényleg erre fizetem a tb-t?

Figyelt kérdés

Már így is szinte csak magánba járok mindenhova, máskülönben nem kapok értelmezhető időpontot. Ezalól eddig a háziorvos kivétel volt. A héten eléggé betaknyosodtam, gondoltam kérek hozzá időpontot, erre az asszisztense tájékoztatott, hogy be ne merjek menni, írnak fel látatlanba antibiotikumot. Kérdeztem, hogy pontosan mire is? Az volt a válasz, hogy akkor nem kötelező kiváltani és lecsapta a telefont. Wat?


Értem én, hogy protokoll. Értem én, hogy leterheltek, de tőlem havi szinten elég jelentős összeget legombolnak azért, hogy kapjak ellátást. Szeretném akkor lemondani ezt a szolgáltatás, mert ez így elég egyirányú.


És az ilyenek után amikor valami vérfideszes azt találja nekem mondani, hogy itthon kimagasló az eü színvonal, na ott ledobom a szíjat.



2021. nov. 6. 17:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 egyszer megpróbáltam magam otthon kezelni, komoly tüdőgyulladás lett a vége. Köszi
2021. nov. 6. 18:00
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
9) honnan tudod hogy mi baja van a kérdezőnek? lehet hogy egyéb tünetei is vannak,csak feleslegesnek tartotta leírni mert nem ad plusz infót a kérdéséhez.
2021. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

9: " Ha véletlenül otthagyod a fél agyvelőd az aszfalton, akkor megpróbálnak összekaparni"


Sürgősségi életmentő ellátást az is kap, aki nem fizet TB-t, senkit nem hagynak meghalni az aszfalton, szóval ezt megkapja az is, aki egy fillért sem fizet.

2021. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
mindenre antibiotikumot írnak fel, mert ártani nem árt és nagy jutalékot/kenőpénzt kapnak a felírt antibiotikumok után.
2021. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én öreg vagyok '79-ben ugyananez történt velem, csak akkor nem volt telefon.

Szóval 3 óra várakozás után a rendelő ajtajában, kabátban kaptak ugyanezt.


Amikor nyugger lettem számoltam kb ki, hogy 79 milliöt fizették a munkaadóik, abból volt 2*1 hét kórház meg 30 influenza.

Az uccsó évet viszont kórházban töltöttem volt ott intenzívtől kezdve minden, ami nem kell ... arra elszámoltak közel 20 misit.


De inkább hagynám veszni a maradékot.

2021. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!