Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Covid-konteo fronton van...

Covid-konteo fronton van valamiben egyetértés?

Figyelt kérdés

No offense, tényleg informatíve kérdezem, hogy most melyik konteo a valid? Van vírus, vagy nincs vírus? Ez most csak influenza végülis, csak idén covidnak hívjuk? Vagy nincs vírus egyáltalán? Vagy ha van vírus, akkor mi a célja? Háttérhatalom, emberek megfélemlítése, gyógyszerlobbi, figyelemelterelés, emberiség létszámának csökkentése?

Komolyan kérdezem, mert a 444 is kirakott egy videót a tüntetésről, ahol a lezárás ellen tüntetők sejtelmesen bólogatnak, hogy "hát, mindenki tudja mi megy a háttérben".

Én nem tudom, valaki világosítson már fel. Erről bezzeg nem beszél egyikük sem, én meg tudatlan maradok.



2021. márc. 26. 01:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10. Ez csak elmélkedés,nem kell komolyan venni.Miért baj ez?Csak gondolkodni kell néha, a dolgok mögé látni.Az sem mindegy,hogy a vírus miért van.Ezért van-e lezárás,mert van egy véletlen vírus vagy van egy szándékosan elengedett vírus,hogy lezárásokat lehessen csinálni valamilyen okból.Mert nagyon nem mindegy,hogy mi az ok és mi az okozat.
2021. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a virus nem kamu a vakcina nem kamu vagy belehalsz vagy nem. usa most összeáll e.unioval kina orosszal és észak koreával kezdödik a cold war 2. kina célja nagyobb teret nyerni az europai piacon . a 65 millio alacsony becslés sokkal több lesz. mignem egyszer csak valamelyik forrofejü atommal rendelkezö vezetö megnyomja a gombot és elérkezik az itélet napja. John Conor pedig szinre lép mint megváltó vagy nem és lakhatatlanná teszik a bolygót 100 évre. ekkor jönnek a reptiliánok és ujra benépesitik ahogy mindig is tervezték mint a galaktikus támadásban .hurrááááá
2021. márc. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

5-nek


'' Hihetetlen mennyiségű baromság terjed a neten, és hihetetlen, hogy mi mindent képesek elhinni az emberek, ha cserébe nem kell foglalkozniuk a valósággal



Az igaz hogy rengeteg hülyeség megy a neten. Én éppen hogy a valósággal foglalkozok és ezért sem fogok oltatni. Eddig 4 ismerősömről tudom, hogy beteg lett oltás után. Ha annyi ember veszélyben van, akkor miért mehetnénk bárhova is. Ez alapból marhaság hogy van egy vírus, de ide mehetsz-oda nem.. A kis vállalkozó akihez alig megy valaki az zarjon be, de a nagy multik nyitva. Az a sok halott ha van akkor minden nap legalább 2 temetesnek kellene lennie egy városban, de én csak a szokásost láttom.temető mellett élek eddig, simán belátok. (jaa hogy eleinte Olaszországban még le is betonozták a az elhunytakat, mert fertőztek és még csak nem is temetőbe vitték őket) és ha még fel sorolnám mennyi ellenérvem van, amit nem a médiából szedtem össze. Szóval, én nem oltatom magam egészseges ember vagyok és le győzi az immunrendszerem. Ha egyáltalán még nem kaptam el. Sajnos nem tudom mert már voltam párszor náthás 1 év alatt. Ami nálam kb ugyan azzal a tüntettel jár évek óta, mint a korona tünet.

2021. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#13, te istenverte barom. Attól, hogy te annyira be vagy gubózva a kis világodba, hogy még barátaid sincsenek, és a rokonaid sem beszélnek már veled, mert egy kiállhatatlan tuskó vagy, még a való életben hús-vér, egészséges emberek halnak meg ebben a szrban, akár egyik napról a másikra, naponta százával. Ha ismernél bárkit az interneten kívül is, akkor ezt bizonyára te is tudnád. Nem alacsonyítom le magam addig, hogy elkezdjem neked részletezni a borzalmakat, amiket a családomban és baráti körömben átéltünk a vírus miatt, egyszerűen csak ennyit szeretnék neked mondani: fogd be az ostoba pofádat, mert fogalmad sincs róla, hogy miről beszélsz.


Mindenki más meg adja be magának azt a rohadt vakcinát.

2021. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14

Te analfabéta, képzeld én szinte ugyan úgy élem az életem, mint eddig és találkoztam eddig is a barátaimmal ugyan úgy és általában kirándulni is megyünk csak már kevesebbszer mint régen. Kijárásim is van szóval van, hogy 20:00 után is kint vagyok te 0 amíg te gubbatsz a tv előtt. Rengetteg eüs ismerősöm van szóval nem a tv ből szedem az infót ahogy te. A véleményem nem változik.Te meg nehogy idegosszeomlast kapjál 🤣

2021. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vannak neked eüs ismerőseid... miért hazudsz? Különlegesnek érzed magad ettől? Végre figyel rád valaki? Szánalmas vagy.
2021. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
temetövel szemben lakom egy kis faluban a heti 2 3 temetés megvan átlagban
2021. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16

Te biztos hogy jobban tudod mint én hogy kik az ismerőseim.

Aki szánalmas az te vagy, nem fogok egy olyannal vitázni mint te mert nem süllyedek le a szintedre.

2021. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
[link] ff2es mszkal csak ovatosan
2021. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!